Kultúra

Rožňavčanka Karmen víta jar novým KLIPOM: Vychutnajte si zlatú hodinku na Silickej planine

Karmen Pál-Baláž privítala jar novým videoklipom, v ktorom predstavuje nielen svoju novinku, ale tiež krásy prírody.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavčanka Karmen víta jar novým KLIPOM: Vychutnajte si zlatú hodinku na Silickej planine
Zdroj: Lukáš Koska

Karmen Pál-Baláž pripravila ku svojej novinke Nie je to len mnou lyric video, ktoré zároveň ukazuje okolie v jej domácom prostredí. „V okolí máme toho veľmi veľa krásneho, ale nakoniec vyhrala Silická planina, na ktorú vidím každé ráno z okna keď sa zobudím,“ hovorí Karmen o prostredí, v ktorom sa nakrúcalo.

Video je nasnímané na jeden záber „Prvotný nápad bol úplne jednoduchý, nahrať lyric one-take video kde sa prechádzam a spievam niekde v prírode. Nasledujúce dni som si spravila takú menšiu prehliadku lokácií, kde by sa dalo natočiť pekné video podľa mojich predstáv,“ vysvetľuje Karmen.

Karmen sa teda ujala režírovania a za kameru sa postavil Lukáš Koska. „Spolupracujeme spolu už od krstu môjho albumu KÚZLO. Je to šikovný fotograf a som rada, že mi lyric video natočil práve on. A keďže sme chceli aj fotky s rovnakým nádychom, urobili sme ich hneď v rovnaký deň v tej istej lokácii. Nafotili sme aj pár záberov s gitarou pri krásnom západe slnka počas zlatej hodinky. A keďže situácia bola a stále je taká aká je, tak sme to všetko natočili krásne v rámci okresu, bez cestovania, a len s tými najbližšími. Ruku k dielu teda priložila celá rodina,“ dodáva s úsmevom Karmen.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Zdroj: Lukáš Koska
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM