Peter Simon Správy

Vianočné trhy v Rožňave v plnom prúde: 3 stánky, ktoré nás upútali najviac, FOTO

V Rožňave už odštartovali vianočné trhy. Nenechali sme si ich ujsť ani my. Pozrite si, ako sme ich zaznamenali vo fotoreportáži.

Ilustračný obrázok k článku Vianočné trhy v Rožňave v plnom prúde: 3 stánky, ktoré nás upútali najviac, FOTO
60
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

K trhom patrí aj kultúrny program, ktorý odštartoval už 5. decembra, kedy sa prítomní mohli tešiť na Mikuláša a rozsvietenie vianočného stromčeka.

Na trhoch, ako už tradične, nájde každý to svoje. Tovar ponúka niekoľko desiatok stánkov, ktoré sú rozložené po celom rožňavskom námestí. Od remeselníckych výrobkov, až po medovníky, či chutné varené víno, ktoré určite zahreje. Tešiť sa môžete na tú pravú vianočnú atmosféru. Vianočné trhy sa uskutočnia do 8.decembra 2016. Nechýba zaujímavý program.

My sme sa vybrali zistiť priamo na miesto, aké stánky sú tento rok pre Rožňavčanov a návštevníkov vianočných trhov pripravené. Tu je trio stánkov, ktoré nás zaujali najviac.

Video: Peter Simon / Zdroj: Facebook

Vybrali sme tri stánky, ktoré stoja za návštevu. Prvým z nich je samozrejme ten s jedlom a punčom, ktorý zahreje. Ako prezradil majiteľ, ponúkajú široké spektrum pečených fajnôt. Druhým stánkom je je určite ponuka chutných domácich klobás, jaterníc a aj mäsa priamo od mäsiara a tretí stánok sú výrobky, presnejšie svietniky a sviačky rôzneho druhu a tvaru.

Obrazom: Vianočné trhy našim objektívom
60
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM