Radka Deckerová Futbal

Víťazná domáca rozlúčka futbalistov SP MFK Rožňava

V predposlednom kole štvrtoligisti SP MFK odohrali posledné stretnutie pred domácimi fanúšikmi. Zdolali aktuálne druhý celok v pomere 3:1.

Domáci začali ustráchane a výsledok sa v podobe inkasovaného gólu sa dostavil, keď Francúz ujal hostí do vedenia. Neskôr nadobudli sebavedomie a snažili sa narúšať kombinačnú hru hostí. Po polhodine hry zrovnali skóre Pollákom. Po prestávke domáci už ovládli hru a otočili výsledok vo svoj prospech. Po hodine viedli gólom Drobňáka a neskôr skóroval Kuzma. Hostia v druhom polčase domácich podcenili a víťazstvo SP MFK bolo nakoniec zaslúžené. V samom závere uvidel ešte domáci Horváth po druhej žltej karte červenú a o minútu skôr ako ostatní hráči sa porúčal pod sprchy.

Rožňava – V. Revište 3: 1 (1:1), G:Pollák, Drobňák, Kuzma – Francúz, ŽK: Horváth 2 – Danko, ČK: Horváth, R: Švec, D: 90 Zostava: Šalamon – Sappanoš, Drobňák, P. Breuer, Z. Breuer, Boroš, Óvari, M. Pollák, Kuzma, Poťmák, Vysoký, striedali: P. Gere, M. Strelka, Horváth