Radka Deckerová Kultúra

Vyspovedali sme Robka Šimka z kapely Massriot: Pozrite si ich nový klip

Vyspovedali sme našeho bývalého Superstaristu speváka a člena kapely Massriot.

Ilustračný obrázok k článku Vyspovedali sme Robka Šimka z kapely Massriot: Pozrite si ich nový klip
Zdroj: Dnes24.sk

Kde ste točili váš nový videoklip?
Videoklip sme natáčali v jednej starej maštali pri Rožňave. To je časť, kde sú kapelné scény. Hrané scény sme natáčali v krásnej európskej metropole, v Budapešti.

Kto vymyslel námet celého klipu?
Námet a scenár vymyslel Peter Peo Sihelský, ale všetky organizačné záležitosti som mal na starosti ja.

Ako dlho sa rodil tento videoklip?
Neuveriteľne rýchlo ráno o 10tej sme štartovali zo skúšobne do maštale v RV, o 3tej nadránom sme sa vrátili z Budapešti rozbití a unavení. Klip bol postrihaný a poupravovaný behom týždňa, lenže! náš PEO /ten čo nám to natáčal/ je ooobrovský perfekcionista…tak­že sme videli to čo máte možnosť vidieť aj vy asi tak pred pár dňami… Bolo asi 10 verzií, ale čo už, to je náš PEO a práve preto ho uznávame.

Aké pesničky sú na novom albume?
Piesne sú tam také…svojské kúsok elektroniky, tvrdé, slaďáky, ale sú tam aj veci čo máju kus aj z post hardcoru…je to taký Massriot Styl.

Ako dlho trvala príprava albumu?
Príprava trvala asi tak 1 a pol roka kvôli zdravotným problémom nášho producenta Martina Migaša, ktorý sa z nich dodnes nedostal a preto by som mu aj týmto za celú kapelu rád zaželal skoré uzdravenie.

Pripravujete sa už aj na ďalší album?
Pripravujeme 3. album…práve dnes sme začali s Gabim Krokovaiom, našim novým basgitaristom, ktorý k nám sadol do partie na prvú šupu. Mladý virtuóz, skvelý chalan, kamarát do každého počasia a veľmi zodpovedný človek.

Chystáte turné po Slovensku?
Chystáme unpluggedové miniturné po Slovensku, ale asi až na jeseň. Tak 4–6 koncertov. Momentálne sa, ale veľmi tešíme na koncert v Bulharsku v meste Prímorsko už toto leto.

V akom časovom slede vyšiel váš druhý album?
Tento album kvôli nedostatku financií vyšiel až po 4 rokoch od nášho debutu Kocky sú Hodené…ale potom sme predsa len niečo zohnali a za to našim sponzorom ďakujem.
Názov piesne vymysleli naši textári – Marián Brezáni a Miro Jurika.

O čom je váš nový videoklip?
Náš videoklip je o mladom Antonovi, outsiderovi, niktošovi, ktorý má len pár snov..miluje svetlá veľkomesta, ale pozná to iba z obrázkov. Je to nesmelý chalan, ktorý sa na základe svojich snov predsa len odváži a vyberie sa do Budapešti. Stretne ho síce pár nástrah, ale všetko prekoná a nakoniec sa mu tam splní viac snov. Pozrite si a uvidíte ide tu hlavne o to, že veľmi veľa mladých ľudí sa schová do akéhosi klbka svojho strachu a stanú sa z nich totálni outsideri… Aj oni majú sny a pod veľkými okuliarmi, nie moc krásnym telom a ohryzenými nechtami sa mnoho krát ukrýva krásny človek, ale málo ľudí si to všíma.

Nový klip kapely Massriot
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM