Tlačové správy

Zamestnanci závodu SCA v Gemerskej Hôrke oslávili Rodinný deň

Najbližší zamestnanci mali príležitosť zoznámiť sa s prostredím, v ktorom pracujú ich príbuzní a stráviť príjemný slnečný deň plný zábavy, súťaží a dobrého pohostenia.

Ilustračný obrázok k článku Zamestnanci závodu SCA v Gemerskej Hôrke oslávili Rodinný deň
Zdroj: Dnes24.sk

Rodinný deň spojilo vedenie podniku s Medzinárodným dňom detí a práve deťom bola venovaná značná časť bohatého a pestrého programu. Deti spoločne so svojimi príbuznými mali jedinečnú príležitosť spoznať pracovné prostredie svojich ocinov a mamičiek. Vedenie závodu v Gemerskej Hôrke totiž otvorilo rodinám svojich spolupracovníkov brány a tie mohli nahliadnuť napríklad i do výrobných hál SCA. Keďže mnohé linky boli v prevádzke aj v tento deň, bol to pre mnohých naozaj vzrušujúci zážitok. Kúsok odtiaľ, v areáli podniku, bol pre všetkých účastníkov pripravený deň plný zábavy. Deti mali možnosť zabaviť sa na skákacích atrakciách, vyskúšať spoločne s rodičmi lezenie na nafukovacej horolezeckej stene, nechať si pomaľovať tvár, či súťažiť vo viacerých disciplínach. Hod do plechoviek, slalomová dráha s ping-pongovou loptičkou, či súťaž vo výdrži s hula hopom, alebo driblovaní na čas priniesla mnohým deťom okrem nefalšovanej zábavy i výhru v podobe krásnych hračiek.

Všetkých pobavila rozprávka pre deti i dospelých Najkrajšia pieseň na svete a do tanca i spevu po celý deň hrala známe svetové i domáce hity skupina Replay Band. Pre viac ako tisíc malých i veľkých bolo pripravené občerstvenie, zmrzlina i cukrová vata. „Deti sú naša budúcnosť. Práve preto sa snažíme i my urobiť pre ne niečo nielen v tento, ich deň. Navyše, naši zamestnanci sú naša rodina a je preto samozrejmé, že práve dnes chceme sláviť so všetkými na našom Rodinnom dni,“ prihovoril sa všetkým prítomným riaditeľ závodu SCA v Gemerskej Hôrke Andrea di Paola. Ten, symbolicky, práve 1. júna začal svoje pôsobenie vo funkcii. Počas celého dňa sa zaujímal o dianie okolo seba a živo diskutoval na rôzne témy. „Verím, že sa dnes všetci budete cítiť dobre,“ prihovoril sa bezchybnou Slovenčinou, za čo získal potlesk všetkých prítomných.

Pre všetkých bola pripravená i tombola so zaujímavými cenami. Výťažok z tomboly venovala spoločnosť SCA na dobročinné účely. „Naši zamestnanci sa rozhodli podporiť organizáciu, ktorá má chuť i vôľu zlepšiť život práve mnohým deťom,“ vysvetlil koordinátor komunikácie SCA Tomáš Híres. Doplnil, že dobročinnosť je bežnou súčasťou viacerých aktivít SCA a aj tento krok preto považujú za úplne prirodzený.

Zamestnanci závodu SCA v Gemerskej Hôrke oslávili Rodinný deň
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM