JAB Kultúra

5 podujatí v Spišskej a okolí, ktoré odporúčame zažiť

Hurá, je tu opäť víkend! Spríjemnite si ho aj vy. Vybrali sme pre vás päť podujatí, ktoré odporúčame zažiť v našom meste a okolí.

Ilustračný obrázok k článku 5 podujatí v Spišskej a okolí, ktoré odporúčame zažiť
Zdroj: Dnes24.sk

Letná burza

8. júla 2017 od 11:00 . Klub mladých

V sobotu môžete počas niekoľkých hodín oblečenie, knižky a iné drobnosti „nakúpiť“ aj bez peňazí. V Klube mladých totižto odštartuje Letná burza, kam môžete doniesť veci, ktoré už nepotrebujete, ale aj si zobrať niečo, čo sa vám zapáči. Burza bude prebiehať až do 18:00 hod.

My sme východ

8. júla 2017 od 15:00, pred Redutou

Druhá prázdninová sobota bude patriť v našom meste všetkým východniarom. Spievať a zabávať budú Rusnack's, No Brake, Čeky Band či Kandráčovci. Okrem toho na vás čaká súťaž v hádaní krás východného Slovenska, škola čapovania, či foto stena so „šalenými“ rekvizitami.

Ja zloduch 3

8. júla.2017 o 17:0­0, kino Mier

Najväčší svetový zloduch Gru a jeho žltí mimoní pomocníci sa vracajú v novom dobrodružstve. A budú čeliť nemenej rafinovanému zločincovi menom Baltazar Bratt. Našťastie má Gru aj ďalších pomocníkov – agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístok: Margo, Edith a Agnes. Animovanú rodinnú rozprávku si môžete užiť v sobotu popoludní.

Spider Man: Návrat domov

8. a 9. júla.2017 o 19:0­0, kino Mier

Milovníci dobrodružných filmov si prídu počas víkendu tiež na svoje. Peter Parker sa snaží zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Po skúsenosti s Avengermi sa vracia domov k tete May a jeho mentorom sa stáva Tony Stark alias Iron Man. Na scéne sa však objaví nová hrozba menom Vulture, ktorá môže zničiť všetko, čo je Petrovi tak drahé…

Star Band

9. júla.2017 o 15:0­0, v Smižanoch pred Radnicou

Ak si chcete spríjemniť nedeľné popoludnie, stačí zájsť do susedných Smižian. V rámci kultúrneho leta sa pred Radnicou bude konať koncert hudobnej skupiny Star Band z Popradu.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM