JAB Rôzne

Atraktívna novinka pre návštevníkov Slovenského raja: Špeciálna karta má TIETO výhody

Členovia oblastnej organizácie cestovného ruchu Slovenský raj dúfajú, že táto novinka pritiahne do národného parku viac turistov. V čom je výnimočná a ako sa ku nej dostanete?

Ilustračný obrázok k článku Atraktívna novinka pre návštevníkov Slovenského raja: Špeciálna karta má TIETO výhody
Zdroj: Dnes24.sk

Návštevníci, ktorí sa chystajú spoznávať počas roka národný park Slovenský raj, majú odteraz k dispozícii takzvanú Kartu do raja. „Obdobné produkty sa využívajú aj v iných častiach Slovenska. My sme sa snažili ponúknuť ľuďom výhodnú kartu, ktorá im zabezpečí zľavy a bonusy v celom Slovenskom raji, ale aj v jeho okolí. Dnes sa môže každý Slovák či cudzinec stať držiteľom karty, ktorá ho ako návštevníka zvýhodní,“ objasnil Ján Deneš z Oblastnej organizácie cestovného ruchu Slovenský raj.

Kartu do raja získajú záujemcovia v zmluvných predajných miestach OOCR Slovenský raj. Môžu si ju však aj objednať cez internet. Samotná Karta do raja však turistom nepomôže, je nutné si preštudovať aj katalóg zliav pod názvom Kam do raja. V ňom nájdu turisti zoznam atraktivít a služieb, pri ktorých si môžu uplatniť zľavu. „Katalóg budeme aktualizovať dvakrát ročne. Na webovom portáli bude ku zľavovej karte k dispozícii Turisticky mapový sprievodca – To najlepšie z raja a mapa národného parku," zdôraznil Deneš.

Podľa jeho slov budú v týchto materiáloch zakreslené všetky partnerské výletné miesta, atraktivity a zariadenia s krátkym popisom ponúkaných služieb, adresami, otváracími hodinami, odporúčanými tipmi a frekvenciou využitia Karty do raja. Ďalej dodal, že karta nemá neobmedzenú platnosť, preto si každý jej vlastník musí prečítať o zmluvných podmienkach a platnosti. Členovia OOCR Slovenský raj dúfajú, že táto novinka pritiahne do národného parku viac turistov. „Za nami je poriadny kus práce. Karta do raja bola naším dávnym snom, preto verím, že si nájde tisíce fanúšikov prírody a zábavy,“ uzavrel Deneš.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM