Basketbal

Basketbalista Marshall odchádza zo Spišskej: Ďalší hráč je zranený

Matt Marshall končí v tíme BK 04 AC LB Spišská Nová Ves. Náhradu hľadajú aj za zraneného Antoniho.

Ilustračný obrázok k článku Basketbalista Marshall odchádza zo Spišskej: Ďalší hráč je zranený
Zdroj: TASR

Kanaďan Matt Marshall už nebude hrať basketbal za Spišskú Novú Ves. Z družstva, ktoré po 20.kole okupuje siedmu priečku tabuľky odchádza na vlastnú žiadosť.

„Po zápase s Handlovou prišiel Matt za nami s tým, že by chcel ukončiť pôsobenie v našom mužstve, čo sme mu následne umožnili. Obe strany cítili, že to v tejto sezóne nie je ono, sám Matt potvrdil, že sa necíti byť oporou. Ďakujeme mu za služby, ktoré pre klub počas svojho pôsobenia odviedol a v ďalšej kariére mu prajeme všetko dobré,“ informoval športový manažér BK 04 AC LB SNV Michal Búza.

Ako informuje klubový portál, v tíme tak v krátkom čase vypadli zo zostavy dvaja hráči na pozícii 4. Náhradu tak hľadajú na tomto poste aj za zraneného Antoniho i odídeného Marshalla.

„Intenzívne pracujeme na obsadení tejto dôležitej pozície. V rozbehnutej sezóne to nie je určite ľahký oriešok, no už máme vytypovaných nejakých hráčov, ktorých oslovíme. Musíme konať rýchlo a efektívne, liga nemilosrdne ubieha a my musíme adekvátne reagovať , aby sme ostali konkurencieschopní. Verejnosť budeme určite informovať, ak už budeme mať nového hráča v hale,“ skonštatoval Búza.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

O tom, že aj basketbalisti Spišskej Novej Vsi majú veľké srdce a okrem zápasov sa vedia venovať i charite sa môžete presvedčiť v priloženej galérii.

Basketbalisti Spišskej pomáhali deťom aj ženám.
6
Galéria
Zdroj: BK 04 AC LB SNV

Hl. foto: Vpravo Matt Marshall

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM