JAB Krimi

Ďalšie obvinenie Dávida (19) zo Spišskej: Prepad s pištoľou pri barovom pulte!

Dávid (19) zo Spišskej Novej Vsi po novom čelí ďalšiemu obvineniu! Mladík bol najskôr obvinený dokopy až z piatich prepadnutí so zbraňou. Teraz k nemu pribudlo i obvinenie z lúpeže v bare.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie obvinenie Dávida (19) zo Spišskej: Prepad s pištoľou pri barovom pulte!

Podľa slov polície Dávid mal koncom júna tohto roku pol hodinu pred polnocou v tmavom oblečení v rukaviciach a s kuklou na hlave vojsť do baru na ulici Dostojevského v Poprade. „Pri barovom pulte s pištoľou v ruke namieril na barmanku, oznámil jej, že ide o prepad a požadoval od nej peniaze. Mladá žena v strachu o svoj život mužovi vydala hotovosť 1 500 eur. Hneď na to z baru rýchlo odišiel,“ informovala prešovská hovorkyňa Jana Migaľová.

Dávid bol v stredu obmedzený na osobnej slobode, následne bol zadržaný a po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.Tento prípad bol postúpený na Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Spišská Nová Ves na spoločné konanie, nakoľko tento obvinený sa mal dopustiť ďalších skutkov na tomto teritóriu,“ doplnila Migaľová. V prípade dokázania viny hrozí mladíkovi trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM