Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti novoveského okresu
Futbalový kolotoč sa roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú na Spiši.
II. LIGA VÝCHOD
20. kolo – 12. 03. 2016 o 14:30
- Košice – Spišská Nová Ves
21. kolo – 19.03.2016 o 15.00
- Spišská Nová Ves – Rimavská Sobota
IV.LIGA JUH DOSPELÍ VSFZ
18.kolo – 20.03.2016 o 15.00
- Kalša- Krompachy
- Spišské Vlachy – Michaľany
- Rudňany – Veľký Folkmár
19.kolo – 27.03.2016 o 15.00
- Maria Huta Gelnica – Rudňany
- Borša – Spišské Vlachy
- Krompachy – Geča
20.kolo – 03.04. 2016 o 15.30
- Spišské Vlachy – Krompachy
- Rudňany – Sobrance
21.kolo – 10.04.2016 o 15.30
- Veľké Kapušany – Rudňany
- Krompachy – Medzev
- Čaňa – Spišské Vlachy
22.kolo 17.04.2016 o 16.00
- Spišské Vlachy – Strážske
- Rudňany – Michaľany
- Veľký Folkmár – Krompachy
23.kolo 24.04.2016 o 16.00
- Rožňava – Rudňany
- Krompachy – Sobrance
- Veľký Horeš – Spišské Vlachy
24.kolo 01.05.2016 o 15.30
- Rudňany – Borša
- Michaľany – Krompachy
- Spišské Vlachy – Maria Huta Gelnica
25.kolo 08.05.2016 o 16.30
- Krompachy –Borša
- Rudňany -Kalša
- Veľké Kapušany – Spišské Vlachy
26.kolo 15.05.2016 o 16.30
- Rudňany – Krompachy
- Spišské Vlachy – Rožňava
27.kolo 21.05.2016 o 17.00
- Geča – Rudňany
- Čaňa – Krompachy
- Kalša – Spišské Vlachy
28.kolo 29.05.2016 o 17.00
- Rudňany – Čaňa
- Krompachy – Strážske
- Spišské Vlachy – Geča
29.kolo 05.06.2016 o 17.00
- Veľký Horeš – Krompachy
- Spišské Vlachy – Rudňany
30.kolo 12.06.2016 o 17.00
- Krompachy –Maria Huta Gelnica
- Rudňany – Strážske
- Medzev – Spišské Vlachy
V.LIGA PODTATRANSKÁ DOSPELÍ VSFZ
15.kolo 27.03.2016 o 15.00
- Hrabušice – Kravany
- Poprad – Smižany
- Teplička – Levoča
16.kolo 02.04.2016 o 17.00
- Spišská Belá – Hrabušice
03.04.2016 o 15.30
- Smižany – Spišské Bystré
- Harichovce – Helcmanovce
- Veľká Lomnica – Teplička
17.kolo 10.04.2016 o 15.30
- Hrabušice –Spišské Bystré
- Teplička – Harichovce
- Levoča – Smižany
18.kolo 17.04.2016 o 16.00
- Smižany – Hrabušice
- Harichovce – Poprad
- Hranovnica – Teplička
19.kolo 24.04.2016 o 16.00
- Veľká Lomnica – Smižany
- Teplička – Kravany
- Levoča –Harichovce
- Nálepkovo – Hrabušice
20.kolo 01.05.2016 o 10.30
- Hrabušice – Prakovce
01.05.2016 o 16.30
- Harichovce – Veľká Lomnica
- Smižany – Nálepkovo
21.kolo 08.05.2016 o 16.30
- Teplička – Spišské Bystré
- Helcmanovce – Hrabušice
- Harichovce – Smižany
22.kolo 15.05.2016 o 10.30
- Hrabušice – Teplička
15.05.2016 o 16.30
- Smižany- Prakovce
- Hranovnica – Harichovce
23.kolo 22.05.2016 o 10.30
- Poprad – Hrabušice
22.05.2016 o 17.00
- Teplička – Nálepkovo
- Harichovce – Kravany
- Hranovnica – Smižany
24.kolo 29.05.2016 o 17.OO
- Prakovce – Teplička
- Hrabušice – Levoča
- Smižany – Helcmanovce
25.kolo 05.06.2016 o 17.00
- Veľká Lomnica – Hrabušice
- Teplička – Helcmanovce
- Kravany – Smižany
- Harichovce – Spišské Bystré
26.kolo 12.06.2016 o 17.00
- Hrabušice – Harichovce
- Smižany – Teplička
VI. LIGA
15.kolo 27.03.2016 o 15.00
- Spišská Nová Ves – Odorín
- Jaklovce –Bystrany
- Jamník – Markušovce
- Chrasť nad Hornádom – Gelnica
- SŠM Bystrany -Olcnava
16.kolo 03.04.2016 o 15.30
- Bystrany – Spišská Nová Ves
- Markušovce – Margecany
- Odorín – Kluknava
- Gelnica – Bystrany
- Mníšek nad Hnilcom – Chrasť nad Hornádom
- Veľký Folkmar – Jamník
- Olcnava – Jaklovce
17.kolo 10.04.2016 o 10.30
- Bystrany – Mníšek nad Hnilcom
- Jamník – Odorín
10.04.2016 o 15.30
- Olcnava – Bystrany
- Chrasť nad Hornádom – Markušovce
- Kluknava – Spišská Nová Ves
18.kolo 17.04.2016 o 10.30
- Odorín – Margecany
- Gelnica – Olcnava
17.04.2016 o 16.00
- Bystrany – Kluknava
- Spišská Nová Ves – Jamník
- Veľký Folkmar – Chrasť nad Hornádom
- Spišská Nová Ves – Jamník
- Markušovce – SŠM Bystrany
19.kolo 24.04.2016 o 10.30
- Jaklovce – Markušovce
- Jamník – Kluknava
24.04.2016 o 16.00
- Gelnica – Bystrany
- Olcnava – Mníšek nad Hnilcom
- Chrasť nad Hornádom -Odorín
- Margecany – Spišská Nová Ves
- SŠM Bystrany – Veľký Folkmar
20.kolo 01.05.2016 o 10.30
- Spišská Nová Ves – Chrasť nad Hornádom
01.05.2016 o 16.30
- Odorín – Bystrany
- Markušovce – Olcnava
- Bystrany – Jamník
21.kolo 08.05.2016 o 10.30
- Margecany – Jamník
- Bystrany – Spišská Nová Ves
08.05.2016 o 16.30
- Mníšek nad Hnilcom – Bystrany
- Olcnava – Veľký Folkmar
- Gelnica – Markušovce
- Chrasť nad Hornádom – Kluknava
- Jaklovce – Odorín
22.kolo 15.05.2016 o 10.30
- Markušovce – Mníšek nad Hnilcom
- Odorín- Olcnava
15.05.2016 o 16.30
- Kluknava – SŠM Bystrany
- Spišská Nová Ves – Jaklovce
- Bystrany – Margecany
- Jamník – Chrasť nad Hornádom
23.kolo 22.05.2016 o 17.00
- Olcnava – Spišská Nová Ves
- Gelnica – Odorín
- Markušovce – Bystrany
- Chrasť nad Hornádom – Margecany
- SŠM Bystrany – Jamník
24.kolo 29.05.2016 o 17.OO
- Veľký Folkmar – Markušovce
- Odorín – Mníšek nad Hnilcom
- Spišská Nová Ves – Gelnica
- Kluknava – Olcnava
- Jamník – Jaklovce
- Margecany – SŠM Bystrany
- Bystrany – Chrasť nad Hornádom
25.kolo 05.06.2016 o 10.30
- SŠM Bystrany – Chrasť nad Hornádom
- Olcnava – Jamník
- Mníšek nad Hnilcom – Spišská Nová Ves
- Markušovce – Odorín
- Veľký Folkmar – Bystrany
26.kolo 12.06.2016 o 17.00
- Bystrany – SŠM Bystrany
- Chrasť nad Hornádom – Jaklovce
- Spišská Nová Ves – Markušovce
- Odorín – Veľký Folkmar
- Jamník – Gelnica
- Margecany – Olcnava
VII.LIGA
12.kolo 10.04.2016 o 15.30
- Spišský Hrušov – Rudňany B
- Spišské Tomášovce – Slovinky
- Iliašovce – Letanovce
13.kolo 17.04.2016 o 16:00
- Letanovce – Slovinky
- Rudňany B – Hnilčík
- Spišský Hrušov – Spišské Tomášovce
14.kolo 24.04.2016 o 16.00
- Iliašovce – Rudňany B
- Spišské Tomášovce – Letanovce
- Hnilčík – Spišský Hrušov
15.kolo 01.05.2016 o 16.30
- Hnilčík – Spišské Tomášovce
- Iliašovce – Spišský Hrušov
- Slovinky – Rudňany B
16.kolo 08.05.2016 o 16.30
- Hnilčík – Iliašovce
- Rudňany B – Letanovce
- Spišský Hrušov – Slovinky
17.kolo 18. 05. 2016 o 17.00
- Letanovce – Spišský Hrušov
- Slovinky – Hnilčík
- Iliašovce – Spišské Tomášovce
18.kolo 22. 05. 2016 o 17.00
- Spišské Tomášovce – Rudňany
- Hnilčík – Letanovce
- Iliašovce – Slovinky
19.kolo 29.05.2016 o 10.30
- Letanovce – Iliašovce
- Slovinky – Spišské Tomášovce
- Rudňany B – Spišský Hrušov
20.kolo 05.06.2016 o 17.00
- Slovinky – Letanovce
- Hnilčík – Rudňany B
- Spišské Tomášovce – Spišský Hrušov
21.kolo 12.06.2016 o 10.30
- Letanovce – Spišské Tomášovce
- Rudňany B – Iliašovce
- Spišský Hrušov – Iliašovce
Foto: ilustračné