JAB Rôzne

Miss Spiša sa stala krásavica z nášho mesta: Ešte iba 17-ročná Tatiana nenašla premožiteľku!

V súťaži krásy Miss Spiša 2015 mala Spišská Nová Ves vo finále hneď dvojité zastúpenie. Tatiana Bazárová (17) aj Silvia Surovcová (18) sú študentkami Hotelovej akadémie a obidve bojovali o titul najkrajšej ženy Spiša. Korunku napokon získala Tatiana.

Ilustračný obrázok k článku Miss Spiša sa stala krásavica z nášho mesta: Ešte iba 17-ročná Tatiana nenašla premožiteľku!
Zdroj: Dnes24.sk

19.ročník súťaže krásy na Spiši sa niesol v znamení príťažlivých dievčat a východniarskeho humoru. Michal Hudák zabával okrem publika aj porotu, ktorú tvorili známe osobnosti. Hudobným hosťom večera bola speváčka Kristína.

Deväť finalistiek súťaže krásy muselo prejsť okrem módnej prehliadky a prehliadky v plavkách aj cez rozhovor s moderátorom večera Michalom Hudákom a voľnou disciplínou, kde si každá musela vybrať jedného člena poroty.

Titul miss Spiša 2015 napokon získala Novovešťanka Tatiana Bazárová (17), ktorú dekoroval minister vnútra Robert Kaliňák a okrem množstva cien získala aj lukratívnu dovolenku na Floridu. Prvou vicemiss sa stala Gabriela Zemančíková z Ružomberku a titul druhej vicemiss získala Alžbeta Lorencová z Hrabušíc. Miss sympatia sa stala Kežmarčanka Denisa Rožárová.

Je to úžasný pocit, stále si to ešte akosi neuvedomujem. Neviem, čím som si to zaslúžila, ale som šťastná, lebo konkurencia bola silná," vyjadrila sa víťazka Tatiana po súťaži.

Priebeh celého večera si môžete pozrieť v našej bohatej fotogalérii. Ako reagovali víťazky bezprostredne po vyhlásení výsledkov aj to, kedy a s kým sa chystá víťazka na Floridu, si môžete prečítať už v utorok na našom portáli.

Miss Spiša 2015: Finalistky v plavkách aj spoločenských šatách
39
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM