Iné športy

Mladé spišskonovoveské volejbalistky v akcii: Turnaj v Poprade aj domáce zápasy

Volejbalistky Spišskej nezaháľali ani počas uplynulého víkendu. Staršie žiačky si zmerali sily so Sninou. Mladšie žiačky -3 čakal turnaj v Poprade.

Ilustračný obrázok k článku Mladé spišskonovoveské volejbalistky v akcii: Turnaj v Poprade aj domáce zápasy
Zdroj: Dnes24.sk

V sobotu nastúpili staršie žiačky doma proti Snine, no na súperky tentokrát nestačili. „V tomto kole sa ukázalo, ako ťažko je nahradiť dve bojovníčky, ktoré na seba dokázali prevziať zodpovednosť, ak to bolo potrebné. Naša hra padá aj stúpa predovšetkým na kvalite nahrávky a príjmu a predovšetkým bojovnosti, ktorá nás vždy ctila. To všetko bolo slabinou našej hry hlavne v prvom zápase. Hlbšiu analýzu si s hráčkami urobím na tréningu a opätovne si ujasníme ciele, ktoré chceme dosiahnuť," zhodnotil po zápase výkon svojich zverenkýň tréner Ladislav Ďuriško.

VK SNV – MVK Snina 0:3 (-18,–16,–22) a 1:3 (18,–20,–16,–9)

Zostava: Ďurišková Hana, Fedorčáková Viktória, Hrušovská Sára, Ivančáková Petra, Klingová Diana, Mizeráková Kristína, Palitefková Veronika, Sališová Soňa, Spišská Sofia, Stašíková Monika, Šišková Nina, Pavlíková Timea, 

Mladšie žiačky vycestovali v nedeľu na turnaj, ktorý sa konal v Poprade. „Nedeľa strávená v popradskej telocvični vyšla v prospech družstva Spišskej Novej Vsi „A“, ktoré vyhralo oba zápasy. Dievčatá z oboch družstiev VK SNV predviedli peknú hru, kde sa čoraz častejšie ukazuje úder jednou rukou. Za povzbudzovania rodičov boli motivované k stále lepšej hre. Myslím si, že sme sa od minulého turnaja o niečo posunuli. Dievčatá sú stále v úderoch istejšie a ukazujú väčší prehľad na ihrisku," povedala po turnaji Natália Bodáková, trénerka mladších žiačok-3.

  • VK SNV „A“ – VK SNV „B“ 2:0 (15,18)
  • VK SNV „A“ – Poprad 2:0 (15,12)
  • VK SNV „B“ – Poprad 0:2 (-12,–20)

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: staršie žiačky VK SNV

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM