Marcel Mojžiš Krimi

Naháňačka v našom okrese: Policajti prenasledovali motorkára, svoju jazdu napokon nezvládol!

V okrese Spišská Nová Ves sa odohrala policajná naháňačka. Muži zákona prenasledovali motorkára. Ten napokon svoju jazdu nezvládol.

Ilustračný obrázok k článku Naháňačka v našom okrese: Policajti prenasledovali motorkára, svoju jazdu napokon nezvládol!
Zdroj: Policajný zbor SR

V sobotu krátko po 18.00 hodine mladík (25) z okresu Spišská Nová Ves podľa polície viedol motorku značky Honda a to bez EČV po ceste smerom od obce Spišský Hrušov, kde ho začala prenasledovať hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky. Podľa mužov zákona sa tak stalo nakoľko na znamenie k zastaveniu nereagoval a začal na motocykli unikať smerom na Hincovce.

„V obci Hincovce svoju jazdu nezvládol, dostal šmyk a narazil do oplotenia rodinného domu. Po nehode sa dal na útek, policajné hliadky (už aj z príslušného útvaru PZ) ho zadržali asi 300 metrov od miesta nehody,“ uviedol krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Požitie alkoholu u mladíka nebolo zistené. Utrpel ľahké zranenie, bol ošetrený RZP a následne predvedený na príslušný útvar policajného zboru.

„Pri nehode vznikla celková škoda za cca 600 eur. Za viacero priestupkov, ktorých sa vodič motorky dopustil (motocykel nemal značky a mladý muž nebol ani majiteľom vodičského oprávnenia) mu teraz v správnom konaní hrozí pokuta od 300 do 1 300 eur a zákaz činnosti na jeden až päť rokov,“ povedal Szabó.

Môže vás zaujímať:

V Smižanoch sa odohrala ďalšia tragédia na železnici: Muž na mieste podľahol zraneniam po zrážke vlakom!

Tragédia na železničnom priecestí: Rýchlik zrazil ženu, podľahla zraneniam

Smrteľné nešťastie na Spiši: Pri tragédii vyhasol mladý ľudský život!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM