JAB Kultúra

Nechajte sa zvábiť našimi víkendovými tipmi: Čo môžete zažiť v Spišskej a okolí?

Opäť si môžeme užívať víkend. Prinášame vám hneď niekoľko tipov, kam si môžete počas neho vyraziť v Spišskej a okolí.

Ilustračný obrázok k článku Nechajte sa zvábiť našimi víkendovými tipmi: Čo môžete zažiť v Spišskej a okolí?
Zdroj: Dnes24.sk

Dni humoru na Spiši

3. júna 2017, Radničné námestie

Aj v sobotu si prídu na svoje milovníci humoru. Dni humoru lákajú bohatým kultúrnym programom. Tešiť sa môžete na kapelu z Jamníka – Sám Sebou , príde aj Lojzo či Funny Fellows.

Prírodné dobrodružstvo

3. júna.2017 od 9:00, prírodná lokalita Ďurkovec Čingov

Medzinárodný deň detí môžu vaše ratolesti osláviť spolu s vami v prekrásnej prírode v prostredí Slovenského raja. Čaká na vás pozorovanie a spoznávanie vtáctva či poznávanie a odchyt denných motýľov. Deti sa môžu vyšantiť na nafukovacom hrade, pripravené budú aj rôzne skautské hry či občerstvenie

Deň detí

3. júna.2017 od 13:30, pred Radnicou v Smižanoch

Aj v susedných Smižanoch čaká na deti poriadna oslava ich sviatku. Podujatie odštartuje galaprogram detí MŠ Spoločného školského úradu. Nebudú chýbať ani rôzne súťaže či hry, maľovanie na tvár ani maľovanie na chodník. Slávnostné popoludnie zakončí detská diskotéka.

Mesiac a magnólie, alebo ako získať 10 oskarov

3.júna.2017 o 18:0­0, divadlo Kontra

Komédia o zákulisí vzniku Odviate vetrom, jedného z najslávnejších filmov všetkých čias. Čo si počať, ak čas neúprosne beží a scenárista nečítal predlohu? Legendárny hollywoodsky producent David O. Selznick zamyká režiséra a scenáristu vo svojej kancelárii a prinúti ich k nadľudskému výkonu… Výborné obsadenie, duchaplný humor, závratné tempo a neskutočná zábava.

Acoustic night

3.júna.2017 o 19:0­0, čajovňa Alchýmka

Sobotný večer môžete stráviť aj v Alchýmke. Práve tam bude pripravený koncert gitaristu a pesničkára Ľuba Perunka.

Basket music fest

4. júna. 2017 od 9:00, športová hala

Nedeľa v našom meste bude patriť tiež tradičnému festivalu. Športovo-hudobný festival s benefičným charakterom začína už ráno od deviatej hodiny a nebude chýbať tak ako každý rok ani streetball turnaj či veľa zaujímavých hudobných interpretov.

Smižianske folklórne slávnosti

4. júna.2017 od 14:00, areál TJ Slovan Smižany

Už po 26-krát sa budú konať v susedných Smižanoch folklórne slávnosti. Počas nich sa môžu návštevníci tešiť aj na tradičný jarmok ľudových remesiel. Pripravený je galaprogram s rôznymi sprievodnými akciami.

Deň detí v kráľovskom meste

4. júna.2017 od 14:00, námestie Levoča

Oslavy sviatku všetkých detí si môžete užiť aj v neďalekej Levoči. Tam sa bude deň detí niesť v rozprávkovom duchu. Na deti čaká rytierske mestečko, skautský tábor, mini zoo aj množstvo atrakcií a občerstvenie. Svoje umenie predvedú aj sokoliari, šermiari a nebude chýbať ani rozprávka.

Baby šéf

4. júna. 2017 o 17:00, kino Mier

Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je to skúsený biznismen, posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Animovanú rodinnú komédiu si môžete vychutnať v nedeľu v kine Mier.

Foto:ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM