Po niekoľkých prehrách prišiel zvrat: Pekný zápas v podaní našich hokejistov

Hokejistom Spišskej Novej Vsi sa podarilo prerušiť sériu prehier. V 28. kole 1. hokejovej ligy si zmerali sily so svojim súperom v Nových Zámkoch.

Ilustračný obrázok k článku Po niekoľkých prehrách prišiel zvrat: Pekný zápas v podaní našich hokejistov

Hoci sa v tejto sezóne našim hokejistom mimo domáceho ľadu veľmi nedarí, po ostatnom zápase majú dôvod na radosť. Po troch neúspešných zápasoch v rade sa nám podarilo nelichotivú bilanciu zmeniť v Nových Zámkoch.

Aj keď po prvej tretine to nevyzeralo jednoznačne v náš prospech, nakoniec sme súpera porazili vysoko a po tretinách (2:0, 0:4, 0:3) sme si odniesli plný bodový zisk. Najbližší zápas naši hokejisti odohrajú už dnes, kedy si vonku zmerajú sily s HC OSMOS Bratislava.

Góly: 19. Hvizdoš (Dobrotina), 19. Murašov (Trávniček, Matejovie) – 22. Giľák (Uhrík), 31. Paločko (Giľák, Koky), 33. Paločko (Bdžoch, Giľák), 38. Koky (Giľák, Lištiak), 43. Uhrík (Štrauch, Zekucia), 54. Giľák (Koky), 58. Giľák (Lištiak, Štrauch)

HC Mikron Nové Zámky B – HK Spišská Nová Ves 2:7