JAB Rôzne

Podarené VIDEO, ktoré vás dostane: Hej Sokoly v podaní škôlkarov zo Spišskej

Súčasný hit IMT Smile a Ondreja Kandráča s názvom Hej Sokoly si obľúbili mnohí. A možno vás dostane aj jeho verzia v podaní škôlkarov zo Spišskej!

Ilustračný obrázok k článku Podarené VIDEO, ktoré vás dostane: Hej Sokoly v podaní škôlkarov zo Spišskej
Zdroj: MŠ S. Tomášika

Hoci jej pôvod siaha až do 19. storočia a spievali ju už rôzne ľudové hudobné skupiny, veľkým hitom sa stala len pred pár mesiacmi v podaní známej slovenskej kapely IMT. Smile a Ondreja Kandráča. Reč je o pesničke Hej Sokoly.

Toto si nenechajte ujsť: Škôlkari prespievali známy hit
1
Galéria

Tento song si obľúbili mnohí a učaroval rôznym vekovým kategóriám. Dokonca aj tým najmenším. Dôkazom toho sú i deti z Materskej školy S. Tomášika v Spišskej Novej Vsi.

Tie si túto pesničku pri nacvičovaní programu pre babičky a dedkov z domova dôchodcov sami vypýtali. Ako nám prezradila pani učiteľka zo spomínanej škôlky, deti pesničku poznali z rádia, tak ju vyskúšali zaspievať a bolo to super.

„Nebolo treba ani dlho nacvičovať, refrén ovládali všetci, len chlapček čo spieval sólo sa musel text naučiť,“ prezradila nám pedagogička s tým, že pod vedením pani riaditeľky Evy Karaffovej a pani učiteľky Lucii Jurjakovej deti potešili nielen dôchodcov.

V priloženom VIDEU sa môžete presvedčiť na vlastné oči a uši, ako im to išlo.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM