JAB Rôzne

Predaj nulovej eurobankovky vyvolal v Spišskej ošiaľ: Niektorí ľudia nocovali pred zoo

Počas uplynulej soboty predávali v novoveskej zoologickej záhrade nulovú eurobankovku. Zaujímavý suvenír chceli získať zberatelia z celého Slovenska.

Ilustračný obrázok k článku Predaj nulovej eurobankovky vyvolal v Spišskej ošiaľ: Niektorí ľudia nocovali pred zoo
10
Galéria

Aj zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi už má svoju nulovú eurobankovku. Predaj tohto zaujímavého suveníru bol spustený v sobotu od 10:00 hod, no parkovisko bolo plné už niekoľko hodín dopredu a ľudia z rôznych kútov Slovenska prichádzali od skorého rána. Niektorí vášniví zberatelia neváhali pricestovať ani deň vopred či dokonca stráviť dosť chladnú noc priamo pred zoologickou záhradou.

Viacčlenná rodinka, ktorá stála v rade medzi prvými, pricestovala až zo Senca. Ako prezradili pre Spišskú 24, prilákala ich bankovka a tak sa rozhodli prísť na Spiš na výlet. „Prišli sme už včera. Spojili sme zberateľskú vášeň s menším výletom,“ doplnili.

Jaro z Brezna prišiel ráno o štvrtej, aby sa postavil do radu. „Nohy mám už síce zmrznuté, ale teším sa, že som medzi prvými. Zbieram všetky nulového eurobanky, hlavne s nízkymi číslami, preto musím byť medzi prvými,“ povedal s úsmevom.

„Keďže zoo poznám naspamäť, prišla som sem kvôli bankovke. Našťastie to nemám ďaleko, tak od pol piatej stojím v rade,“ prezradila Miriam z Kežmarku. Niektorí odvážlivci spali priamo pred zoologickou záhradou. „Chcel som lepšie čísla do zbierky, tak som si rozložil stan a nocoval som tu. V noci bola strašná zima, ale teraz je už dobre,“ povedal nám Peter z Nitry.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM: Predaj zaujímavého suveníru prilákal v Spišskej množstvo ľudí!
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM