JAB Kultúra

Predĺžený víkend je tu: Novovešťania a spol., prinášame tipy na zaujímavé podujatia

Tri dni vytúženého voľna sú tu. Predĺžený víkend v Spišskej a okolí ponúkne aj viaceré zaujímavé podujatia. Tu sú naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Predĺžený víkend je tu: Novovešťania a spol., prinášame tipy na zaujímavé podujatia
Zdroj: Dnes24.sk

Ferčekovská desiatka

17. novembra 2017 o 11:00, Ferčekovce SKI klub

OZ Novoveská Huta a ŠK Ferčekovce organizujú v piatok už 9. ročník behu Ferčekovská desiatka. Štartujú pretekári a pretekárky riadne a včas zaprezentovaní. Prezentácia bude v deň preteku v priestoroch štartu. Deti od 11:00 do 11:45 (štart o 12:00); dospelí a dorast – do 13:45 (štart o 14:00).

Bajkeri

17. novembra 2017 o 17:00, kino Mier

Nevlastní bratia Jakub a David, spolu s kamarátom Sašom, trávia väčšinu svojho času vo svete sociálnych sietí a najväčším životným problémom je pre nich vybitý mobilný telefón alebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy“ Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac ako status na facebooku. Českú komédiu si môžete vychutnať v piatok podvečer.

Strelecká súťaž

18. novembra 2017 o 8:00, Krytá strelnica

Klub spišských strelcov SNV v spolupráci s f. Slovprezent organizujú 9. ročník verejnej streleckej súťaže z krátkych a dlhých zbraní o putovný pohár primátora mesta Spišská Nová Ves. Disciplíny: Ľubovoľná malokalibrová puška (malokalibrovka), 10+10 rán na 50 metrov, pištoľ 30 rán na vzdialenosť 25 m (ľavá ruka, pravá ruka a obojruč), situačná streľba 9 rán na vzdialenosť 10 metrov.

Najlepšie animované videoklipy

18. novembra 2017 o 18:00 Čajovňa Alchýmka

Zaujímavý večer môžete stráviť v sobotu aj v Alchýmke. Práve tam bude pripravené podujatie, na ktorom uvidíte najlepšie animované videoklipy. Pozrieť si môžete 14 videoklipov, ktoré umocňujú zážitok z hudby.

Sám sebou – Love Tour

18. novembra 2017 o 19:30 v Kultúrnom dome Smižany

Známa kapela z Jamníka v rámci svojej tour vystúpi v Smižanoch v sobotu večer. Tešiť sa môžete na najväčšiu show Sám Sebou, kde zaznejú skladby zo všetkých troch radových albumov. Vstupné dobrovoľné.

Korčuľovanie s predstaviteľmi mesta

19. novembra 2017 o 17:30, Zimný štadión

Korčuľovanie s primátorom, viceprimátorkou, prednostom OÚ a ďalšími známymi tvárami nášho mesta je pripravené na záver predĺženého víkendu. Okrem korčuľovania budú pripravené aj zábavné aktivity a súťaže.

Hudobný pozdrav z Ostravy

19. novembra 2017 o 18:00, Letohrádok Dardanely

Múzeum Spiša pripravilo v Letohrádku Dardanely v Markušovciach koncert študentov a pedagógov Janáčkovho konzervatória v Ostrave. Účinkujú : Kateřina Pašková – klarinet, Veronika Kijonková – klavír, Roman Rucký – klavírna spolupráca, Petr Bohuš – klarinet a sprievodné slovo.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM