Rôzne

Spišská prichádza s anonymným dotazníkom: Chce zlepšiť sociálne služby

Samospráva plánuje rozšíriť a skvalitniť sociálne služby v našom meste. Zapojiť sa môžu aj obyvatelia Spišskej, ktorí vyjadria svoj názor pomocou anonymného dotazníka.

Ilustračný obrázok k článku Spišská prichádza s anonymným dotazníkom: Chce zlepšiť sociálne služby
Zdroj: Dnes24.sk

Spišská Nová Ves v rámci prípravy komunitného plánu sociálnych služieb mesta na obdobie rokov 2017 – 2022 vytvorila anonymný dotazník. Prostredníctvom odpovedí chce od obyvateľov získať názor na súčasný stav a ďalší rozvoj sociálnych služieb na území samosprávy. Dotazník je zverejnený na internetovej stránke mesta.

Čítajte tiež: Spišská v súťaži o najkrajšie mesto? Nádhera, ako sa nám darí!

Cieľom komunitného plánu sociálnych služieb je vypracovať návrh na rozvoj, rozšírenie ponuky a skvalitnenie sociálnych služieb, ktoré budú zodpovedať potrebám obyvateľov Spišskej Novej Vsi. Prostredníctvom dotazníka si samospráva stanoví ciele a priority budúceho rozvoja sociálnych služieb v meste.

Čítajte tiež: Ako to v Spišskej vyzeralo pred 30. rokmi: Spomínate si na tieto výjavy? FOTO

Vyplnený dotazník môžu obyvatelia mesta doručiť na oddelenie sociálnych vecí mestského úradu do 31. augusta alebo ho odovzdať v klube dôchodcov či v zariadení, kde ho získali. Dotazník môžu občania mesta zaslať aj na emailovú adresu julia.jancurova@mestosnv.sk.

Foto:ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM