Rôzne

Ste naozaj doma v novoveskom športe? Otestujte si svoje vedomosti v KVÍZE

Hokejisti, plavci či ďalší úspešní športovci... Mesto Spišská Nová Ves sa môže pochváliť množstvom športovcov, ktorí ho reprezentujú doma i svete. Otestujte sa, ako dobre ich poznáte.

Ilustračný obrázok k článku Ste naozaj doma v novoveskom športe? Otestujte si svoje vedomosti v KVÍZE
Zdroj: Dnes24.sk

Naše mesto a jeho okolie je rodiskom či pôsobiskom mnohých úspešných osobností zo sveta športu. Pochváliť sa môžeme hokejistami, futbalistami, plavcami či inými športovcami z najrôznejších disciplín. Ukážte, akí ste lokálpatrioti a trúfnite si na 10 otázok, týkajúcich sa známych športovcov, spojených so Spišskou.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako ste na tom :)

Hrajte tu: Otestujte sa, ako ste doma v novoveskom špor­te

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Spišskej, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM