JAB Kultúra

Tipy na víkendové akcie v Spišskej: Pozrite si, ktoré oslovia práve vás

Prinášame vám hneď niekoľko tipov na víkendové podujatia v našom meste. Ktoré zlákajú práve vás?

Ilustračný obrázok k článku Tipy na víkendové akcie v Spišskej: Pozrite si, ktoré oslovia práve vás
Zdroj: Dnes24.sk

Lepšejší deň na sídlisku Mier

31. augusta 2019 od 10:00, sídlisko Mier

Príďte sa rozlúčiť s prázdninami a užiť si Lepšejší deň s dobrovoľníkmi z OZ Mladí ľudia a život.  Na ihrisku na Jilemnického ulici  na vás bude čakať chill out zóna Klubu mladých, tanečné vystúpenie, workshopy aj športovci z nášho mesta.

Summer End vol.1

31. augusta 2019 od 16:00, Cubano Bar 

Párty s troma DJ-mi (Tommy, Fipo, Robindoris), ktorá zavŕši letnú sezónu. Začiatok je už o 16:00 výhradne na terase, kde sa môžete nielen baviť na energickú hudbu, ale aj grilovať a kúpať! Bude aj mini festival, tak si nezabudnite doniesť plavky, mäsko a tanečnú náladu – od 21:00 do 4:00 sa pokračuje štandardne už aj v interiéri. 

9× JOHN L.

31. augusta 2019 o 19:30, Divadlo Kontra 

Divadlo Kontra bude hostiť  Aniu Milczarczyk z divadla im. Horzycy Toruň.  9 odpovedí na 9 otázok o fenoméne John Lennon s novými aranžmánmi jeho pesničiek a the Beatles. V predstavení uvidíte tiež kráľovnú Alžbetu II, Yoko Ono a Juliana Lennona. Projekt v rámci festivalu divadla Kontra “ADAPTÁCIE”, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Lepšejší deň na sídlisku Tarča

1. september 2019 od 10:00, sídlisko Tarča

Rozlúčiť sa s prázdninami a užiť si Lepšejší deň s dobrovoľníkmi z OZ Mladí ľudia a život si budú môcť aj obyvatelia sídliska Tarča.   Na detskom ihrisku na Javorovej ulici  bude v nedeľu od desiatej pripravená chill out zóna Klubu mladých, rôzne hry a súťaže. Poobede sa môžete tešiť na tanečné vystúpenie, workshopy aj športovcov z nášho mesta.

Fly me to the moon

1. septembra 2019 o 17:00, Divadlo Kontra

Čierna komédia o dvoch opatrovateľkách, ktoré vedia odolať všetkému, okrem pokušeniu a malých rozhodnutiach, ktoré majú veľké následky. Prvé uvedenie na Slovensku od autorky mega úspešného titulu „Kamene vo vreckách“, ktorý sa hral v Kontre viac ako 10 rokov. 

Labková patrola

1. septembra 2019 o 17:00, kino Mier

Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočné dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti. Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye. Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zaregistrovali ste? Vo Ferčekovciach sa konal tradičný Kotlíkový festival. Kliknete na fotogalériu.

Veľká fotogaléria: Vo Ferčekovciach sa konal 5. ročník Kotlíkového festivalu
40
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM