JAB Rôzne

TOP 7 udalostí týždňa: Unikátne video mladíkov aj nehoda na železnici

Ďalší týždeň ubehol ako voda a priniesol mnoho zaujímavého. My sme sa pozreli na udalosti, ktoré najviac zarezonovali v Spišskej Novej Vsi. Čo všetko zaujalo našich čitateľov? Tu je PREHĽAD.

Ilustračný obrázok k článku TOP 7 udalostí týždňa: Unikátne video mladíkov aj nehoda na železnici
Zdroj: Dnes24.sk

Hokejový klub HK Spišská Nová Ves potešil svojich fanúšikov. Vyhráva jeden zápas za druhým. Ako sme si poradili so slovenskými mládencami sa dočítate v článku – Parádna šnúra hokejistov pokračuje: Vyhrávajú jeden zápas za druhým, toľkoto gólov sme súperovi nasúkali!

Voľby, v ktorých si budeme vyberať vedúce osoby miest a obcí sa nezadržateľne blížia. Niektoré dediny však nemajú ani jedného kandidáta na starostu či poslancu. Na Spiši sme tiež jednu našli. Prečo tam nikto nekandiduje sa dozviete v článku – Táto dedina na Spiši pred voľbami upútala pozornosť: Starostom už nechce byť nikto!

Dlhoročná pedagogička Gabriela Zahurancová z gymnázia v Spišskej nám prezradila, že jej začiatky boli veľmi ťažké. Ako je to teraz a čo všetko nám o sebe a svojich študentoch prezradila sa dočítate v článku – Známa učiteľka gymnázia Gabriela Zahurancová: Moje začiatky boli ťažké, stres mám ešte stále

Dvom mužom sa v obci Štefánska Huta pokazilo auto. Pri pokuse auto otočiť sa im vymklo spod kontroly a rútilo sa dole svahom rovno na koľaje po ktorých išiel vlak. Ako to celé dopadlo ako aj fotky z miesta nehody si môžete pozrieť kliknutím na článok – Mrazivá udalosť na železnici: Pred idúci vlak sa z kopca zrútilo osobné auto!

Chalani v sukniach, baby so šľahačkou vo vlasoch. Aj takto ste mohli vidieť študentov z Javorky. Tretiaci z gymnázia v Spišskej Novej Vsi prijímali medzi seba nových prvákov, ale aj učiteľov a novú riaditeľku. Prísahu riaditeľky, ako aj momentky z celých imatrikúl si môžete pozrieť v našej fotogalérii a videogalérii – Čo sa dialo na gymnáziu v Spišskej?! Žiaci skončili so šľahačkou a múkou vo vlasoch!

Z autobazáru zo Spišskej ukradli štyri autá. Zúfalý majiteľ autobazáru v snahe ich dostať späť sľúbil vysokú odmenu za akúkoľvek informáciu. Fotky ukradnutých áut a podrobnosti nájdete v článku – Zmiznuté autá v Spišskej: Nešťastný majiteľ autobazáru ponúka odmenu 10 000 €!

Predstavenie Spišského hradu trochu inak. Partia vyznávačov parkouru predviedla náš hrad z ich pohľadu. Pozrite si unikátne video – VIDEO zo Spišského hradu, čo musíte vidieť: Partia chalanov predviedla kúsky, z ktorých sa tají dych!

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM