Rôzne

Udalosť, ktorú obľubuje množstvo ľudí sa už blíži: Prvé info o Spišskom trhu

Blíži sa udalosť, na ktorú sa teší množstvo z nás. Aj tento rok nás v júli čaká tradičný Spišský trh. Prinášame vám o ňom prvé informácie.

Ilustračný obrázok k článku Udalosť, ktorú obľubuje množstvo ľudí sa už blíži: Prvé info o Spišskom trhu
Zdroj: Dnes24.sk

Jedným z tradičných podujatí v Spišskej Novej Vsi, bez ktorého si júl mnohí ani nevieme predstaviť je Spišský trh. A tešiť sa naň môžeme aj tento rok. Už o niekoľko týždňov sa centrum nášho mesta zaplní stánkami, rôznymi atrakciami či umelcami zo Slovenska aj zahraničia.

63. ročník Spišského trhu sa uskutoční od 12. do 15. júla 2018.

Prebiehať bude na Letnej, Zimnej, Školskej, Elekrárenskej ulici, Radničnom a Štefánikovom námestí ako aj na ulici Ing. O. Kožucha. Tešiť sa môžete aj na desiatky kolotočov a atrakcií. Nebudú chýbať ani stánky so spotrebným tovarom či občerstvením.

V sprievodnom kultúrnom programe budú podľa slov kompetentných okrem iného účinkovať folklórne súbory zahraničných Slovákov zo Srbska, Ukrajiny a Rumunska. V piatok sa môžete tešiť na koncerty Lukáša Adamca s kapelou a skupín Drišľak a Sága.

V sobotu na ľudové hudby Vlada Kubáňa a Štefana Cínu a československé hity 80. a 90. rokov v podaní Q PLUS. Pre mladých vystúpia kapely Sám Sebou a Funk you. Program vyvrcholí koncertom Davida Kollera & Band a koncertom Repley Band.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM