JAB Rôzne

Veľká fotogaléria: Svoj deň si užili tí najmenší na sídlisku Západ

Sviatok, ktorý poteší nejedno dieťa. Hoci Medzinárodný deň detí pripadá na 1.júna, na sídlisku Západ sa oslavovalo už deň v predstihu.

Ilustračný obrázok k článku Veľká fotogaléria: Svoj deň si užili tí najmenší na sídlisku Západ
30
Galéria

Posledný májový deň patril na sídlisku Západ v Spišskej Novej Vsi všetkým deťom. Pri príležitosti MDD sa tam konala už tradičná akcia známa ako Juniliáda. Jej ďalší ročník odštartoval popoludní a prilákal niekoľko stoviek detí a ich rodičov.

Jedna veľká rodina

Ako povedala pre Spišskú 24 Ľubica Šefčíková, riaditeľka Centra voľného času Adam, podujatie venované deťom organizujú na sídlisku už šiesty rok a jeho cieľom je okrem iného aj podporiť školské zariadenia na sídlisku a ukázať rodičom, ako ich deti pracovali v krúžkoch počas roka.

„V programe sa predstavilo viac ako 100 detí z materskej a základnej školy ako aj deti, ktoré navštevujú krúžky v centre voľného času. Každý rok sa na toto podujatie tešíme a sme radi, že sme tu taká jedna veľká rodina,“ vyjadrila sa.

Novinka

Okrem pestrého programu na deti počas štvrtkového popoludnia čakali rôzne atrakcie či občerstvenie priamo v areáli centra. Prekvapením a tohtoročnou novinkou, ktorá snáď zaujala najviac malých Novovešťanov, bola premiéra nafukovacej atrakcie v tvare lietajúceho taniera. Zábavné popoludnie trvalo až do večera.

Ako to vyzeralo vo štvrtok popoludní pred Centrom voľného času si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Parádna zábava: Takto si užili svoj deň deti na známom sídlisku v Spišskej
30
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM