Miroslav Pomajdík Krimi

Žena zažila vo vlastnom dome príšerné chvíle: Neznámy muž ju škrtil a bil päsťou!

Vo večerných hodinách sa stal v obci Mníšek nad Hnilcom otrasný prípad, kde podľa polície neznámy muž vnikol na súkromný oplotený pozemok rodinného domu a snažil sa dostať do jeho vnútorných priestorov, kde ho však prekvapila majiteľka domu (71), na ktorú surovo zaútočil.

Ilustračný obrázok k článku Žena zažila vo vlastnom dome príšerné chvíle: Neznámy muž ju škrtil a bil päsťou!
Zdroj: Webnoviny.sk

„Vyšiel na parapetu vonkajšieho okna domu, kde ho spozorovala majiteľka domu. Tá v snahe zhodiť ho z parapety, otvorila okno a tlačila ho von. To sa jej však nepodarilo a páchateľ ju vsotil do izby na čo poškodená spadla na zem. Takto cez otvorené okno vošiel dnu, poškodenú dôchodkyňu zaľahol a dôchodkyňu začal dusiť obliečkou z postele,” informoval hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru Alexander Szabó.

Ako ďalej uvádza polícia, žena volala o pomoc a muž sa jej začal vyhrážať zabitím, na čo sa dôchodkyňa z jeho zovretia vyslobodila a páchateľ ju následne niekoľkokrát udrel päsťou. Potom muž utiekol cez otvorené okno preč.

Dôchodkyňa utrpela ľahšie zranenia a škodu na rozbitom kvetináči vo výške 10 eur. Polícia po páchateľovi intenzívne pátra a začala trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovania domovej slobody a nebezpečného vyhrážania.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM