Aktualizované Eva Mikulová Krimi Video

Hrozivý deň na východe: Počas 12 hodín sa v Košickom kraji stali dve vraždy, VIDEO

V Michalovciach žena dobodala muža, ktorý na zranenia umrel v nemocnici. V obci Kysta v okrese Trebišov ďalší páchateľ dosekal svoju obeť na smrť.

Zdroj: Dnes24.sk

Zabíjala v Michalovciach

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach po vykonaní potrebných procesných úkonov, na základe výsledkov pitvy, a po dôkladnom vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov, z obzvlášť závažného zločinu vraždy včera (29.7.) obvinil 44-ročnú Zuzanu z Michaloviec.

„Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mala žena v nedeľu krátko po polnoci v jednom z michalovských bytov zaútočiť ostrým podlhovastým predmetom na poškodeného, 45-ročného muža, a jedenkrát ho pichnúť do oblasti hrudníka. Muž krátko po 4. hodine ráno v nemocnici v Michalovciach zraneniam podľahol,“ informovala Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ v Košiciach.

Obvinená žena je umiestnená v cele policajného zaistenia a krajský policajný vyšetrovateľ spracoval podnet na jej vzatie do väzby. V prípade dokázania viny jej za spáchaný skutok hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až 25 rokov, alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Vražda príbuzného

Z obzvlášť závažného zločinu vraždy včera (29.7.) vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach obvinil aj 34-ročného Daniela z okresu Trebišov.

„Muž mal podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania v nedeľu pár minút pred 13. hodinou na pozemku jedného z rodinných domov v obci Kysta (okr. Trebišov) mnohopočetnými sečnými ranami úmyselne usmrtiť 59-ročného miestneho muža, s ktorým bol v príbuzenskom vzťahu. Poškodený muž hneď na mieste na následky zranení zomrel,“ informuje Ivanová.

Obvinený muž je v súčasnej dobe umiestnený v cele policajného zaistenia a aj v tomto prípade krajský policajný vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až 25 rokov, alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Ilustračné foto, TASR

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie