Monika Hanigovská Rôzne

Pracovitého Afričana si podal Slovák: Nepáči sa ti? Vráť sa do Konga! Jeho ODPOVEĎ baví internet

Afričana s menom Bol Wilson poznajú najmä Košičania, no na sociálnych sieťach si získava čoraz viac priazne od našincov. Najnovšie vtipne uzemnil istého Slováka.

Ilustračný obrázok k článku Pracovitého Afričana si podal Slovák: Nepáči sa ti? Vráť sa do Konga! Jeho ODPOVEĎ baví internet
Zdroj: instagram.com/bolwilson

Bol Wilson je Afričan, ktorý zabáva svojou bezprostrednosťou a dobrou slovenčinou nejedného našinca a zároveň prináša trochu pozitívnej nálady v tomto ťažkom období. Nedávno vyvolal pozitívnu vlnu emócií potom, keď na bicykli vtipne opísal počasie na Slovensku. Najnovšie však reagoval na hejt, a ako inak, odpovedal vtipom.

Ta vráť sa do Konga

Mladík dostal nepríjemnú správu ohľadom jeho pobytu na Slovensku. „Nepáči sa ti? Ta vráť sa do Konga,“ napísal mu istý Slovák. Afričan žijúci v Košiciach mu však vtipne odpovedal: „Už nemusím, lebo bude leto a bude teplo,“ a pridal k tomu niečo naviac:

Ale mám otázku. Ty sa kam vrátiš? Na Veľkú Moravu?,“ opýtal sa ho na záver Bol.

Cyklokuriéra sleduje len na Tiktoku niečo cez 48-tisíc fanúšikov a medzi nimi je aj kopec Slovákov.

Bol žije na Slovensku už sedem rokov. Afričan o sebe skromne hovorí, že vie len „trochu po slovensky“, no v redakcii musíme uznať, že mu to ide veľmi dobre. Čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM