Predajňa FARMFOODS: Výnimočné potraviny otvárajú už od 14. decembra v Košiciach

Krátky potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny, ktorý ponúka kvalitné výrobky zo slovenských fariem, sa rozšíri o novú predajňu. Od 14. 12. si produkty bez geneticky modifikovaných organizmov, prídavných látok, aditív a konzervantov budú môcť zákazníci kúpiť aj v Košiciach.

Sme slovenskí poľnohospodári, ktorí sa po rokoch frustrujúceho sledovania vývoja slovenského trhu s potravinami rozhodli konať. Čoraz viac zahraničných výrobkov na pultoch našich obchodov, plno lacných náhrad, umelých prídavných látok a nekalé obchodné praktiky viedli ku krachu mnohých poctivých slovenských výrobcov.

Kvalitné rastlinné a živočíšne produkty z našich fariem pritom dlhé roky končia na pultoch v zahraničí, spracovávané sú u veľkých zahraničných producentov a cestou, ktorú musia prekonať, strácajú svoju výnimočnosť. Už dlhšiu dobu nás trápi nedostatok pozornosti a dôležitosti, ktoré tejto situácii prináležia. Preto sme sa rozhodil robiť veci inak, spojiť svoje sily a urobiť všetko preto, aby sme priniesli naozaj výnimočné slovenské potraviny z našich fariem priamo na váš tanier.

Zdroj: FARMFOODS

Od začiatku budovania farmárskeho reťazca FARMFOODS dbáme na široký rozsah detailov, jedinečnosť vlastných výrobných postupov nad rámec platných noriem pri starostlivosti o pôdu, pestovaní rastlín, kŕmení a welfare zvierat, hygiene a technológii výroby, ktoré dotvárajú výnimočnosť našich potravín.

O pár dní sa reťazec FARMFOODS rozšíri o ďalšiu predajňu. Vo štvrtok, 14. 12., bude otvorená obslužná predajňa s výnimočnými potravinami zo slovenských fariem. Nájdete ju na ulici Napájadlá 1/E na sídlisku Nad jazerom.

Zdroj: FARMFOODS

Predajňa bude otvorená od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00. Viac o ponuke nájdete na www.farmfoods.sk a Facebooku FARMFOODS – výnimočné potraviny.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto správy.

Zdroj: FARMFOODS
Zdroj: FARMFOODS

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.