Alexandra Kolínská Od Vás

Priznanie Košičana sa stalo hitom na Facebooku: Jeho story z MHD ľuďom trhá bránice :)

Stránka priznaní na sociálnej sieti uverejnila úplne obyčajný príbeh Košičana. Ten svoj zážitok však vykreslil s takým vtipom, že svojou story pobavil už viac ako 1200 fanúšikov na Facebooku. Veď čítajte sami... :)

Ilustračný obrázok k článku Priznanie Košičana sa stalo hitom na Facebooku: Jeho story z MHD ľuďom trhá bránice :)
Zdroj: TASR

Nedávno sme písali o nových spôsoboch zábavy ľudí. Na najznámejšej sociálnej sieti sa začali vytvárať rôžne stránky s priznaniami ľudí. Najvtipnejšie sme vám spomenuli v článkoch Takéto zážitky priniesli z MHD a Tieto príspevky vás zaručene pobavia. Pri utorkovom príbehu neznámeho Košičana však mnohým od smiechu vyhŕkli slzy. Veď si to prečítajte :)

„Kde bolo, tam bolo, v električke to bolo, som sa vydal ako každý pracovný deň do práce. Väčšinou je to stále ako cez kopirák. Nastúpim, hodím také ústa ako každý (poker muja), vystúpim a idem si svojou cestou. No v jeden deň bolo čosi iné. Cítil som, že ma niekto bude potrebovať. A veru tomu tak aj bolo. Nastúpil som, kde vedľa mňa stála jedna solidná píla (žena ktorú by som v pohode pomojkal) a o to to bolo všetko ťažšie. Neviem, či jej bolo horúco z toho, že bolo teplo v električke, alebo zo mňa (nechajte ma v tom), ale jej krehké nežné ruky sa chopili toho škaredého okna, ktoré nechcelo podľahnúť jej sile. A vtedy prišla moja chvíľa. Pomôžem jej? Ale čo ak s tým nepohnem ani ja? Obzriem sa okolo seba a nestál tam žiadny chlap iba ja a tá parádna píla. Neviem, ale mal som pocit, že hodila na mňa jedno oko a v ňom som síce hľadal jej telefónne číslo, ale márne, oko mi hovorilo "pomoc mladý princ, potím sa!“ Viac mi už netrebalo. V hlave sa mi pustila zvučka z Terminátora, keď sa ponáral Šwarcik do lávy a ukazoval palcom „šicko ol rajt“ … Chopil som okno, pulz vyletel na 180, čelo sa mi zarosilo. Jej som opätoval letmý pohľad, ktorý jej vravel „ničeho še neboj, nebudzeš mac tote CDčka pod pazuchami“ zaprel som sa a okno sa otvorilo. Všetok ten stres sa vyparil, nahodil som také sebavedomé ústa, usmial sa na ňu, ona poďakovala a ja sa mi zdá, že som jej na to tak dementne prikývol hlavou, čo malo povedať „zamálo“. Tak to bol môj taký hrdinský deň aj keď s koncom bez veľkej pusy a objatia."

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM