Eva Mikulová Samospráva

Verejnosti sa predstavili traja kandidáti na post riaditeľa K13 - Košické kultúrne centrá, FOTO

Sú to umelecký a výkonný riaditeľ CultCode Inštitút vizuálneho umenia Tomáš Marušiak, advokát Tomáš Petraško a terajšia poverená riaditeľka K13 Denisa Vágner.

Ilustračný obrázok k článku Verejnosti sa predstavili traja kandidáti na post riaditeľa K13 - Košické kultúrne centrá, FOTO
8
Galéria
Zdroj: Mesto Košice

Posledným verejným vypočutím sa skončilo 1. kolo výberových konaní na posty riaditeľov mestských podnikov.

Troch najlepších uchádzačov na miesto riaditeľa K13 – Košické kultúrne centrá sme spoznali v štvrtok 12. septembra.

Jedna žena

Do finálovej trojky sa dostal umelecký a výkonný riaditeľ CultCode Inštitút vizuálneho umenia Tomáš Marušiak, advokát Tomáš Petraško a terajšia poverená riaditeľka K13 – Košické kultúrne centrá Denisa Vágner.

Tých predpoludním z neverejného vypočutia spojeného s prezentáciou stratégie rozvoja spoločnosti posunula do finále výberová komisia zložená z odborných zástupcov magistrátu mesta Košice, poslancov, odborníkov z externého prostredia a zástupcov zamestnancov.

Meno najlepšieho uchádzača bude rovnako ako u ďalších riaditeľov mestských podnikov (BPMK, DPMK a TEHO), kde tento týždeň už prebehli výberové konania, zverejnený v pondelok 16. septembra.

Následne vybraného kandidáta musia schváliť poslanci na mestskom zastupiteľstve, ktoré sa bude konať v štvrtok 19. septembra.

Zdroj: kosice.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM