Ľubomír Hudačko Futbal

Východniari to s futbalovou loptou jednoducho vedia: Vymakané parádičky na trávniku, ktoré musíte vidieť!

S loptou to vedia naozaj parádne! Mladíci na trávniku predviedli nadupané kúsky, aké len tak neuvidíte. Veď si to pozrite vo VIDEU.

Ilustračný obrázok k článku Východniari to s futbalovou loptou jednoducho vedia: Vymakané parádičky na trávniku, ktoré musíte vidieť!
Zdroj: YouTube.com

Trojica mladíkov ovláda futbalové zručnosti aj inak, ako sme zvyknutí počas napínavých zápasov. Predvádzajú triky a finty, ktoré vyrážajú dych. Sledujte ich video a kochajte sa s nami, čo všetko mladíci dokážu

Video natočila skupina Hands up crew, ktorej členmi sú Peter Herstek, Marko Popovský a Martin Leco. Dievča v skupine medzi sebou nemajú, sú iba traja.

Hoci nehrajú za žiaden klub, to čo na videu predvádzajú by si iste mohli všimnúť aj futbaloví skauti. Čomu sa venujú je zároveň aj ich práca. „Každý z nás sa tomuto športu venuje viac než 5 rokov, ale ako skupina fungujeme niečo vyše dva roky,“ hovorí pre náš web jeden z členov skupiny Peter Herstek.

Ich cieľom je propagovať tento šport medzi mladými ľudmi a motivovať ich k pohybu. „K tomuto športu netreba nič, stačí lopta, tenisky a pevná vôľa. Motiváciou každého z nás je možnosť posúvať svoje hranice. Freestyle je šport, ktorý už vo svojom názve nesie slovo voľnosť, čo pre nás znamená, že môžeme trénovať, kde chceme, ako chceme a kedy chceme a to je na tom super,“ prízvukuje Peter.

Dokonca pri svojom vystúpení zažili aj nejednu kuriozitu. Jedna sa im poriadne vryla do pamäte a to počas plesu športovcov. „Vystupovali v ranných hodinách a všetci zúčastnení boli v tom najlepšom. Pri vystúpeni sa nám stalo, že jeden z pozvaných nám vzal loptu a utekal s ňou. Kým ho organizátori nechytili, tak vystúpenie bolo na pár minút prerušené,“ smejú sa mladíci.

Pozrite si naozajstné futbalové parádičky v priloženom VI­DEU.

foto: youtube

Mladíci to na východe s futbalovou loptou jednoducho vedia: Sledujte ich triky!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie