Eva Mikulová Správy

Z Košíc do Prahy už českou leteckou spoločnosťou ČSA nepoletíte. A čo Ryanair?

Kvôli zhoršenej epidemiologickej situácií a zaradením Česka na zoznam červených krajín, CSA pozastavuje pravidelné lety z Košíc do Prahy.

Ilustračný obrázok k článku Z Košíc do Prahy už českou leteckou spoločnosťou ČSA nepoletíte. A čo Ryanair?
5
Galéria
Zdroj: Letisko Košice - Rado Mlýnek

Letecká spoločnosť ČSA dočasne ruší pravidelné letecké spojenie z Košíc do Prahy a späť. Informuje o tom stránka zdopravy.cz. "":https://zdopravy.cz/…rdamu-61276/

České aerolinie prerušia lety od pondelka 28. septembra na linkách z Prahy do Amsterdamu a Košic. Dôvodom sú opatrenia, ktoré zaviedli tieto štáty kvôli zhoršenej epidemiologickej situácii voči cestujúcim z Českej republiky.

„Z dôvodu týchto opatrení pre cesty z Českej republiky sme museli pristúpiť k dočasnému prerušeniu týchto liniek," potvrdila hovorkyňa Smartwings Group Vladimíra Dufková.

Lety sú zatiaľ prerušené do 14. októbra.

Ryanair zatiaľ lety neruší

Podľa vyjadrenia košického letiska, nízkonákladova letecká spoločnosť Ryanair oficiálne neavizovala rušenie letov do Prahy. Táto spoločnosť lieta z Košíc okrem Prahy aj do Londýna a Liverpoolu.

Na ich oficiálnej stránke stále môžete kúpiť letenky za atraktívne ceny do týchto destinácií z odletom z Košíc na nasledujúce týždne.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie