Za dobrotu na žobrotu? Žena upozornila v Košiciach na týranie mačky, potom nasledovalo peklo!

Košickí mestskí policajti riešia kuriózny prípad. Z toho, čo sa udialo na Terase vám zostane rozum stáť!

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Za dobrotu na žobrotu? Žena upozornila v Košiciach na týranie mačky, potom nasledovalo peklo!
Zdroj: TASR

3. augusta tohto roku v dopoludňajších hodinách bola hliadka košickej Mestskej polície (MsP) zo stanice Západ vyslaná na základe telefonického oznámenia na ulicu Trieda SNP. Podľa oznamovateľa mal neznámy muž fyzicky napádať ženu. Polícia o prípade informovala na webe mesta.

,,Po príchode na miesto hliadka MsP zistila zranenú ženu. Tá uviedla, že ju napadla neznáma osoba, ktorá ju mala opakovane udierať päsťou do oblasti tváre a hlavy a taktiež ju mala uchopiť za vlasy a hodiť o zem. To sa udialo po tom, čo poškodená osobu upozornila na týranie zvieraťa – uviazanú mačku o špagát osoba ťahala po zemi," uviedla polícia.

Ako ďalej informovala, na miesto bola privolaná hliadka Policajného zboru SR (PZ) a rýchlej záchrannej služby, ktorí po príchode poškodenú ošetrili a previezli do nemocničného zariadenia. Pred príchodom hliadky PZ príslušníci MsP od svedkov zistili, kam sa útočiaca osoba ukryla.

Podľa polície hliadky MsP a PZ spoločne prehľadávali spoločné priestory vchodu, kde sa útočiaca osoba ukryla. Podľa popisu zistili uvedenú osobu, ktorá sa ku skutku doznala.

,,Pre podozrenie zo spáchania viacerých trestných činov hliadka PZ prevzala vec k vykonaniu ďalších nevyhnutných procesných úkonov," uvádza sa v správe na záver.

Titulné foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame