Zaujímavé akcie na prelome mesiacov: Čo sa v Košiciach oplatí zažiť?

Kvalitný oddych vždy príde vhod. A vyraziť si na zaujímavú akciu, rozhodne patrí medzi super spôsob relaxu. Kam sa vybrať v Košiciach?

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Zaujímavé akcie na prelome mesiacov: Čo sa v Košiciach oplatí zažiť?
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk

DNI ČESKEJ KULTÚRY 2017

Do 30.11. 2017, Košice

Kultúrne podujatie DNI ČESKEJ KULTÚRY odštartovalo aj tento rok a do Košíc prinesie bohatý program. Podujatie potrvá do konca novembra.

TÝŽDEŇ DUCHOV V ZOO

Do 1. novembra 2017, Košice – Kavečany

Tekvice, strašidelné masky či pomaznanie s niektorým z hadov či pavúkov? To všetko a ešte viac čaká deti počas netradičného týždňa v košickej zoo.

VIŠEGRÁDSKE DNI

Do 8.12.2017, Košice

Festival Višegrádske dni je reprezentatívnou antológiou umenia v oblasti divadla, hudby a výtvarného umenia krajín Visegrádskeho zoskupenia – Čiech, Poľska, Maďarska a Slovenska.

BRICKLANDIA – VÝSTAVA Z LEGOKOCIEK

Do 29.4.2018, Košice

Bricklandia obsahuje rôzne scenérie, ako mesto s modulárnymi domami, vlakové koľajisko, útok pirátov na pevnosť, westernové mestečko, vesmírny prístav, Pán prsteňov, dobývanie hradu či LEGO Friends.

DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE /Arnošt Goldflam/

2.11.2017 o 19:00, Košice, Malá scéna

Každé mesto má svoju históriu a svoje biele miesta v nej. Arnošt Goldflam pripraví špeciálne pre Košice slovenskú adaptáciu svojej hry Doma u Hitlerovcov (z Hitlerových kuchyne), v ktorej sa niektoré biele miesta možno až priveľmi začiernia.

Foto: ilustračné

Zdroj: kamdomesta.sk

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame