Barbara Dallosová Krimi

Zo športového podujatia zmizol v teplákoch a mikine: Po Romanovi (16) sa zľahla zem, polícia prosí o pomoc!

Policajti prosia o pomoc pri pátraní po mladom Košičanovi, ktorý ušiel z budovy Infinity arény počas športového podujatia. Pozrite si podrobnejší opis hľadaného, možno ste ho videli...

Ilustračný obrázok k článku Zo športového podujatia zmizol v teplákoch a mikine: Po Romanovi (16) sa zľahla zem, polícia prosí o pomoc!
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová, polícia pátra po Romanovi Mikovi. Nezvestný chlapec je podľa Mésarovej chovancom Reedukačného centra Mlynky-Biele Vody.

,,Dňa 27. 4. 2015 o 13:10 hodine ušiel z budovy Infinity arény na Moyzesovej ulici v Košiciach, kde sa zúčastnil športového podujatia. Od uvedenej doby sa do reedukačného centra nevrátil a nepodal o sebe žiadnu správu," uviedla hovorkyňa s tým, že hľadaný chlapec by sa mal pohybovať v Košiciach.

Roman je podľa informácií od polície 170 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke čierne vlasy a hnedé oči. Naposledy mal oblečené sivé tepláky, sivú mikinu a sivo-oranžové tenisky.

,,Akékoľvek informácie k hľadanej a nezvestnej osobe môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na linku 158, príp. priamo na oddelenie pátrania OR PZ Košice na tel. čísle 0961931073 v p­racovných dňoch v čase od 07:30 do 15:30 hodiny," vyzýva Košičanov Mésarová.

Foto: PZ SR

Po Romanovi (16) sa zľahla zem
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM