Eva Mikulová Rôzne

Budú opravovať zvlnený asfalt, doprava bude obmedzená

Opravovať budú zvlnený asfaltový povrch vozovky pred krytou plavárňou v úseku križovatky Protifašistických bojovníkov – Štefánikova – Rooseveltova ulica.

Ilustračný obrázok k článku Budú opravovať zvlnený asfalt, doprava bude obmedzená
Zdroj: TASR

„Stavebné práce sa začnú v piatok 21. septembra od cca 18:00 hod., ukončené by mali byť do nedele 23. septembra. V tých istých dňoch sa bude vymieňať zvlnený asfaltový kryt aj v ďalšej križovatke: Gorkého – Slovenskej jednoty. Tam sa začne pracovať v piatok od cca 20:00 hod., a práce by mali byť takisto ukončené do nedele 23. septembra,“ informoval hovorca magistrátu Miroslav Sambor.

Obmedzenia

Pred krytou plavárňou budú obmedzenia pre vodičov takéto:

V I. etape sa bude vymieňať asfaltový kryt ľavého odbočenia smer na Rooseveltovu ulicu a priameho smeru na Štefánikovu ulicu. Pre dopravu bude ponechaný priamy smer na Štefánikovú ulicu a pravé odbočenie na Železničnú stanicu. V tejto etape nebude možné odbočenie na Rooseveltovu ulicu. Taktiež bude možné z Rooseveltovej ulice odbočiť iba vpravo, smer juh.

V II. etape sa bude vymieňať asfaltový kryt pravého odbočenia na Železničnú stanicu a priameho smeru na Štefánikovú ulicu. Pre dopravu bude ponechaný priamy jazdný pruh na Štefánikovu a ľavé odbočenie na Roosveltovu ulicu. Počas celého trvania uvedených prác predmetných prác bude cestná svetelná križovatka vypnutá.

Na križovatke Gorkého – Slovenskej jednoty budú obmedzenia pre motoristov nasledovné:

V I. etape sa bude robiť výmena asfaltového krytu ľavo odbočovacieho a priameho spoločného jazdného pruhu. Jazda v priamom smere a ľavé odbočenie bude v spoločnom priamom jazdnom pruhu smer Národná trieda.

V II. etape sa bude vymieňať asfaltový kryt priameho jazdného pruhu. Doprava bude vedená v spoločnom jazdnom pruhu pre priamy smer a ľavé odbočenie v smere Národná trieda. Počas prác bude cestná svetelná križovatka taktiež vypnutá.

Foto: ilustračné

Zdroj: kosice.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM