Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Novinka na zimnom štadióne: O údržbu ľadu sa stará parádna mašina, FOTO

Pozornosti hokejových fanúšikov neunikne novinka na zimáku. Ľadové plochy upravuje nová rolba.

Ilustračný obrázok k článku Novinka na zimnom štadióne: O údržbu ľadu sa stará parádna mašina, FOTO
5
Galéria

Zimný štadión v Michalovciach sa dočkal novej rolby. Ide o technické zariadenie, ktoré slúži na údržbu ľadovej plochy. Do nášho hokejového mesta dorazila nová rolba v pondelok 7. októbra 2019.

Nová rolba

Nie je to tak dávno, keď zimák v Michalovciach prešiel veľkou obnovou a dostavbou. K otvoreniu vynoveného štadióna došlo v januári 2018. Dňa 17. 1. 2018 sa tam odohral prvý zápas a bolo aj vypredané.

Rekonštrukciou prešli viaceré priestory zimného štadióna. Na modernizácii sa stále pracuje. Aj preto sa o úpravu ľadovej plochy na michalovskom zimnom štadióne stará už nová rolba.

Úprava ľadu

Zimák robí všetko, aby boli jeho hráči HK Dukla Ingema Michalovce dokonale pripravení. Na plochu tak pribudla rolba vysokej kategórie, ktorá sa stará o úpravu ľadovej plochy.

Technická novinka spĺňa najvyššie požiadavky vo vzťahu k životnému prostrediu. Zariadenie bude využívané v plnom rozsahu. Diváci na michalovskom zimáku si môžu pri najbližšom hokejovom stretnutí všimnúť aj obrúsenie ľadu, či pozbieranie snehu.

Nezabudnite si pozrieť aj aktuálne fotky z michalovského zimáku a novej rolby, ktoré môžete nájsť v našej priloženej galérii.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Novinka na michalovskom zimnom štadióne
5
Galéria

foto: Tomáš Feigl/ HK DUKLA Ingema Michalovce

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM