Šport Iné športy

Pre milovníkov športu a pohybu: Letný streetball v Michalovciach pre celé rodiny

Letný streetball sa v Michalovciach stáva z roka na rok populárnejším. Diváci uvidia naozaj atraktívne zápasy a nielen to.

Ilustračný obrázok k článku Pre milovníkov športu a pohybu: Letný streetball v Michalovciach pre celé rodiny
Zdroj: TASR

Prvý basketbalový klub v Michalovciach (1.BK Michalovce) a mesto Michalovce pozývajú počas leta na XI.ročník michalovského streetballu, ktorý bude v sobotu 17. augusta v areáli Základnej školy Pavla Horova (8.ZŠ) v Michalovciach.

Skvelá atmosféra

V Michalovciach sa stretnú fanúšikovia streetbalu všetkých vekových kategórií. V sobotu 17. augusta sa uskutoční XI. ročník letného streetballu v areáli Základnej školy Pavla Horova na Ul. kpt. Nálepku 16.

Deti sa predstavia vo vekových kategóriách chlapcov do U19, U15, U12 a U10 rokov. Turnaj sa koná nepretržite od roku 2009. Súťažiť v populárnej pouličnej basketbalovej hre 3×3 budú nielen hráči domáceho klubu z michalovských škôl, ale aj z ďalších miest blízkeho regiónu. Basketbal 3×3 je stále populárnejší pre svoju dostupnosť a dynamiku, ktorú prináša.

Pre rodičov s deťmi

Medzi jednotlivými súťažami prebehnú aj zápasy rodičov proti deťom. „Veríme, že turnaj bude výborným spestrením v rámci letnej prípravy. Pozývame nielen rodičov a deti, ktorých zaujíma basketbal, ale aj ostatných záujemcov,“ zverejnil Peter Biganič z 1.BK Michalovce.

Zápasy sa uskutočnia od 9.00 hod. po slávnostnom otvorení. Pre deti budú pripravené aj individuálne súťaže. Prihlášku je možné poslať na 1.bkmi@centrum.sk. Neváhajte a príďte sa zabaviť. Tí, ktorí môžu si zahrajú, tí, ktorí nemôžu, prídu povzbudzovať.

Pozrite si aj nižšie fotogalériu michalovského basketbalistu Samuela Kincelu (18) z Michaloviec.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Úspešný basketbalista Samuel Kincel (18) z Michaloviec
7
Galéria
Zdroj: Samuel Kincel

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM