Šport Iné športy

V Michalovciach súťažili o pohár primátora mesta: Športovci dorazili aj z Ukrajiny

V metropole Zemplína mali diváci možnosť vidieť kvalitné športové zápolenia. Mestskú florbalovú ligu obohatili aj zahraniční športovci.

Ilustračný obrázok k článku V Michalovciach súťažili o pohár primátora mesta: Športovci dorazili aj z Ukrajiny
6
Galéria
Zdroj: Klub FBK Michalovce

Mestskej florbalovej ligy sa zúčastnilo spolu sedem družstiev s celkovým počtom 90 hráčov. Družstvá Senátors team, Hadzi, Rakeťáci, Neznam team, Snina Penguins a 4ka team boli slovenské. Jediným zahraničným účastníkom bolo družstvo Alfa Užhorod z nášho družobného mesta na Ukrajine.

42 zápasov

Ako informovali organizátori, tímy v termíne od 1. marca do 28. júna odohrali spolu 42 zápasov systémom každý s každým dvojkolovo. Zápasy sa odohrávali v Mestskej športovej hale v Michalovciach vo večerných hodinách podľa rozpisu zápasov.

Zodpovední za organizáciu a priebeh ligy boli Gerhard Puchír, Michal Kostovčík a Tomáš Matina, ktorí jednotlivé zápasy aj celú ligu rozhodovali a riadili. Výsledky zápasov boli priebežne zverejňované.

Víťazi

Na záver boli vyhodnotené v záverečnej tabuľke, ktorá určila konečné poradie družstiev. Víťazom mestskej ligy O pohár primátora mesta Michalovce sa stalo družstvo študentov s názvom Hadzi.

Za nimi sa umiestnilo družstvo Rakeťákov a tretie miesto si vybojovalo družstvo Senátorov. Na záverečnom kole ligy boli jednotlivé družstvá ocenené podľa umiestnenia pohárom a diplomom.

Pozrite si nižšie aj fotogalériu florbalistov, ktorí súťažili o pohár primátora mesta Michalovce.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Obrazom: Florbalisti O pohár primátora mesta Michalovce
6
Galéria
Zdroj: Klub FBK Michalovce
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM