JAB Kultúra

Najosobnejšia vec, akú zatiaľ napísal: Krásne vyznanie speváka Matúša Fifíka

Emotívna, romantická skladba, ktorá si získala srdcia fanúšikov. Spevák Matúš Fifik vyjadril svoje city prostredníctvom nového songu.

Ilustračný obrázok k článku Najosobnejšia vec, akú zatiaľ napísal: Krásne vyznanie speváka Matúša Fifíka
Zdroj: Sám Sebou

Po úspešných predošlých singloch prichádza skupina Sám Sebou z neďalekého Jamnika s prvou tohtoročnou  novinkou. Pieseň má opäť iný charakter, na ktorý sme u kapely zvyknutý. Je veľmi pokojná, emotívna a spevák skupiny ukázal tentokrát svoju nižšiu polohu hlasu.

„Skladba Príbeh je výpoveď toho, ako som sa spoznal so svojou snúbenicou Luckou. Opisuje naše prvé stretnutie pred niekoľkými rokmi na intráku a dej pokračuje až dodnes. Pre mňa to je najosobnejšia vec, ktorú som kedy napísal, preto mám k nej veľmi hlboký vzťah. Verím, že poslucháči tento úprimný príbeh o nás dvoch ocenia a že si pieseň obľúbia,” prezradil samotný spevák.

A ako zareagovala snúbenica? „Najprv Lucka počula iba refrén a ten sa jej veľmi páčil. Vtedy ešte netušila, že pieseň bude o nás. Keď som dokončil text, tak bola samozrejme z neho veľmi dojatá," povedal Matúš Fifík.

Pieseň je podľa jeho slov veľmi jednoduchá a tentokrát zvolili zvukový minimalizmus. Celý singel je postavený na gitare, ktorá je obohatená jemnou produkciou. Nová skladba vychádza aj s videoklipom, o ktorý sa postarali chalani z Newill media agency a točil sa v priestoroch mestského divadla v Levoči. V klipe si hlavnú rolu zahrala spevákova snúbenica Lucia.

Keďže nový song je akýmsi predvojom veľkého dňa, ktorý tento rok speváka čaká, spýtali sme sa, či ju zaspieva okrem koncertov svojej vyvolenej aj na svadbe. „To či pieseň budem spievať na svojej svadbe ešte neviem. Možno, že áno, ale také veci sa nehovoria. Musí to byť spontánne, lebo práve vtedy to je najkrajšie," uzavrel spevák.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM