JAB Rôzne

Súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019: Udrží si Spišská svoju súčasnú pozíciu?

Internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019 sa už pomaly blíži ku koncu. Predbežné výsledky naznačujú, že Spišská bude víťaz. Bude to však tak?

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019: Udrží si Spišská svoju súčasnú pozíciu?
Zdroj: Dnes24.sk

Vlani nám víťazstvo ušlo len o chlp. V roku 2017 sme boli tretí a rok 2016 bol pre Spišskú Novú Ves víťazný, kedy sme sa stali najkrajším mestom na Slovensku. Ako to dopadne tento rok?

Aj tento rok prebieha súťaž o najkrajšie mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion. Súťaž odštartovala prvého apríla 2019 a hlasovať je možné do 31. októbra. Súťaž sa teda blíži ku koncu a už o niekoľko dní spoznáme víťaza.

V konkurencii 139 miest z celého Slovenska je momentálne Spišská Nová Ves v priebežnom poradí na prvom mieste.

Na druhom mieste sa nachádza Trnava a top trojku uzatvára Púchov. Len pre zaujímavosť, ďalšie dve mestá z nášho okresu sa nachádzajú už pomerne ďalej. Krompachom zatiaľ patrí 65. miesto a Spišské Vlachy obsadili v predbežnom poradí priečku 66.

To, ako to nakoniec dopadne, môžete ovplyvniť aj vy. Ešte niekoľko dní je možné na spomínanom portáli zahlasovať. Platí, že hlasovať môžu len zaregistrovaní užívatelia s kompletne vyplnenými registračnými údajmi.

Registrácia je pritom bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Víťaza, ako aj konečné poradie, spoznáme 5. novembra 2019.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

V priloženej galérií sa môžete pokochať jesennými zábermi zo Slovenské raja.

Jeseň v Slovenskom raji má svoje čaro: Veď sledujte tieto krásne zábery
6
Galéria
Zdroj: Peter Olekšák
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM