JAB Rôzne

Veľké hlasovanie je na konci: 5 dedín okresu Spišská Nová Ves, ktoré skončili najvyššie!

Veľké online hlasovanie skončilo. Ktorá dedina sa stala víťazom a ktoré obce z nášho okresu skončili napokon najvyššie?

Ilustračný obrázok k článku Veľké hlasovanie je na konci: 5 dedín okresu Spišská Nová Ves, ktoré skončili najvyššie!
Zdroj: TASR

Veľké internetové hlasovanie v podobe známej súťaže NAJ obec Slovenska 2018, ktoré vyhlásil portál Slovakregion, sa po niekoľkých mesiacoch jeho trvania skončilo.

„Ďakujeme všetkým hlasujúcim i návštevníkom portálu za všetky hlasy, za e-maily, ktoré boli z rôznych kútov Slovenska i zo zahraničia, čo nás veľmi teší," uviedol spomínaný portál. Ten zároveň doplnil, že oficiálne verejné odovzdávanie cien sa uskutoční vo Výstavisku Incheba Bratislava, na výstave ITF Slovakiatour a to na budúci rok v januári. A ako spomínané zápolenie o naj obec Slovenska 2018 napokon vlastne dopadlo? Na úplne prvom mieste skončila obec Sedliacka Dubová.

Náš spravodajský web sa však pozrel aj na ďalšiu zaujímavosť. A to na päť dedín Spišskonovoveského okresu, ktorým sa v tejto súťaži darilo najviac. Na najvyššej priečke v rámci obcí nášho okresu v danom zápolení figurujú Smižany, ktoré obsadili druhú priečku spomedzi zúčastnených 2786 dedín z celého Slovenska. Na štvrtom mieste je obec Spišské Tomášovce a na trinástej pozícii Olcnava. Potom nasleduje Hnilčík, ktorý obsadil 23. miesto a Jamník, ktorý skončil v definitívnom poradí na 67. priečke.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM