Lukáš Zavacký Správy

Tanečná súťaž v košickom nákupáku: Predvedie sa okolo 200 párov zo 4 krajín

Košice budú miestom tanečného podujatia, ktoré sa odohrá sa na netradičnom mieste priamo pred očami širokej verejnosti.

Ilustračný obrázok k článku Tanečná súťaž v košickom nákupáku: Predvedie sa okolo 200 párov zo 4 krajín
Foto: Rastislav Búgel

V metropole východu je neustále rušno. Nedávno sme vás informovali napríklad o módnom týždni, o kováčskom dni s Mafiou Corner, o netradičnom zájazde na kĺbovom autobuse či o vodnopólovom zápase Svetovej ligy na plavárni. Žiadna výnimočná akcia vám už neunikne, ak lajknete našu facebookovú stránku v odkaze.

Najbližšie sa možno tešiť na Optima Dance Cup, ktorý priláka do nášho mesta približne 200 párov štandardných a latinskoamerických tancov z Poľska, Maďarska, Rumunska a Slovenska, a to v 14 výkonnostných a vekových kategóriách.

Pôjde už o 8. ročník medzinárodnej bodovacej súťaže. Návštevníci z minulých rokov vedia, že sa na ňu oplatí prísť pozrieť. Čo však možno očakávať okrem hlavného programu?

„K výnimočnej atmosfére vo večerných hodinách prispeje mládežnícky orchester Klasik band pod vedením manželov Samselyovcov,“ informujú organizátori s tým, že nebudú chýbať ani vystúpenia mladých nádejí TC METEOR Košice a špičkových domácich reprezentačných dvojíc. Udalosť sa uskutoční 26. novembra od 10:00 do 21:00 v Átriu Optima.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM