Marcel Mojžiš Krimi

Dráma na vrchole kameňolomu: Mladík (24) chcel spáchať samovraždu a skočiť z 50-tich metrov!

Mladík (24) si chcel skokom z kameňolomu ukončiť život. Tragédii sa podarilo zabrániť. Mladý muž dostal následne epileptický záchvat. Hasiči preto pomáhali pri jeho znesení.

Ilustračný obrázok k článku Dráma na vrchole kameňolomu: Mladík (24) chcel spáchať samovraždu a skočiť z 50-tich metrov!
Zdroj: Webnoviny.sk

Hasiči z Moldavy nad Bodvou zachraňovali 24-ročného mladíka, ktorý chcel spáchať samovraždu v kameňolome v obci Drienovec v okrese Košice-okolie.

Dôstojník operačného strediska košických hasičov Miroslav Betuš v pondelok ráno informoval, že udalosť im nahlásili v nedeľu o trištvrte na deväť.

Príbuzným sa ho podarilo odtiahnuť

Keď hasiči prišli na miesto, bola tam už polícia aj viacerí občania. Mladík sedel na vrchole kameňolomu vo výške približne 50 metrov a chcel skočiť.

Hasiči privolali aj rýchlu zdravotnícku pomoc a stanicu v Šaci požiadali o automobilový výškový rebrík. Príbuzní s mladíkom komunikovali a napokon sa im podarilo odtiahnuť ho od okraja strže. Mladý muž vzápätí dostal epileptický záchvat, hasiči preto pomáhali pri jeho znesení.

Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM