Utorok 23. júl 2019 Oľga  23 °C
Lukáš Zavacký Práca

Možnosť získať nové zamestnanie sa blíži: Košičania, máte ideálnu príležitosť!

Ak si stále hľadáte prácu či vysnívaný džob, teraz je na to ideálna príležitosť. V Košiciach sa bude konať udalosť, na ktorej si budete môcť vybrať z množstva ponúkaných pozícií.

Ilustračný obrázok k článku Možnosť získať nové zamestnanie sa blíži: Košičania, máte ideálnu príležitosť!
Zdroj: TASR

Možnosť získať nové zamestnanie i zaujímavé kontakty ponúkne burza práce s názvom „Chyť sa príležitosti“. Organizuje ju Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR), a to v Spoločenskom pavilóne na ulici Triedy SNP 61 v Košiciach počas dvoch dní – 23. februára 2016 od 09:00 do 18:00 a 24. februára 2016 od 09:00 do 14:00. Vstup na podujatie je zdarma.

Pracovné miesta budú ponúkať najmä zamestnávatelia z Košického a Prešovského kraja, ale aj z celého Slovenska. Okrem nich bude mať na burze zastúpenie aj sieť EURES Slovensko, ZAV Bundesagentür für Arbeit a zahraniční zamestnávatelia s ponukou práce v Nemecku, Holandsku, Belgicku a Maďarsku.

V rámci sprievodného programu sa budú odohrávať prednášky týkajúce sa zvládnutia pracovného pohovoru či ako si nájsť džob cez ISTP, no taktiež i poradenstvo v oblasti pracovno-právnych vzťahov či ohľadom zamestnávania sa občanov so zdravotným postihnutím.

Na túto akciu zareagoval Dopravný podnik mesta Košice. „Keďže účasť na tejto akcii potvrdil veľký počet záujemcov, dopravný podnik vykoná na električkovej linke číslo 6 v čase od 8:00 do 14:00 hod. mimoriadne posilnenie dopravy. Posilové spoje budú premávať len v úseku Staničné námestie – Spoločenský pavilón – DPMK v intervale 15 minút,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti, Michaela Karaffová.

Môže vás zaujímať:

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24/eures.sk

Zdroj: Dnes24.sk